şükela:  tümü | bugün
  • t: youtuber'ın köpeklerine belediyenin el koyması.
    edit: köpeklerine kavuşturmuştur. türlü türlü iftira ile köpekleri 60 günden fazla hapis hayatı sürdürenler çatlasınlar.
  • sosyal medyada tepki oluşturup köpeklerin iade, cezanın iptal edilmesini sağlamamız gereken olay.

barınakların hali ortada. adam hayvanlara güzel bir ortam yaratmış, tek ihtiyaçları olan sevgiyi de gösteriyor. ceza kesecek başkasını bulamadınız mı?

hayvanlara eziyet edene, öldürene 200-300 tl ceza kesip salan "devlet" kol kanat gerene 50 bin tl ceza kesiyor. hayvanların götürüldükleri yerde nasıl bir muamele göreceği de meçhul...

edit: köpekler barınaklardayken insanlar daha güvenli olacak saflar gidip biraz barınakların halini görsün. barınakların dışı köpeklerle dolu. birbirlerini parçalayıp yiyorlar. o insana saldırdı dediğini köpekler de bu şekilde başıboş ve aç kalmış köpekler oluyor.

köpeğin ırkı "tehlikeli" olamaz. yetiştirene bakacaksınız. siz insan parçalayan golden görmemişsiniz belli ki. sahibi psikopat olduktan sonra onlar da tehlikeli.

üretimini yasakla, ithalatını yasakla, sahiplerine de sorumluluk yükle, kuralları sıkılaştır. ağızlıksız gördüğünde en büyük cezaları ver ama alıp da hayvanları barınaktaki kötü koşullara mahkum etme...
  • şimdi o el konulacak köpekler barınakta daha iyi mi bakılacak? zaten ceza kesilmiş işte neden köpeklere el konuluyor. adamın çocuğu gibiydi köpekler. büyük acı. umarım geri verilir köpekleri. cidden üzüldüm.
  • az önce gördüğüm kadarıyla dogo argentino köpeklerine el koymuş devlet-i alimiz. onca dert sıkıntı içinde bu adama salça olan kişilerin allah belasını versin. devletin jandarmanın işi gücü yok yasaklı ırk besliyor diye of'un taaa bir köyüne onlarca adam gidiyor. iddia ediyorum bu köpekler onları şikayet edenlerden daha temiz, daha temiz yerlerde kalıyor ve daha iyi besleniyor. şimdi barınakta ne olacakları meçhul. yasaklı ırk denilen escobar'a, leydi'ye bir bakın. dünyanın en merhametli en şefkatli hayvanları. ırk yasaklı olur mu ya? nasıl bir garabet? adam youtube'dan para kazanıyorsa kazanıyor size mi battı? evet sorun tam olarak bu. ben hayvan işinden onun kadar kazanamıyorsam o hiç kazanmasın diyen ahlak fukaralarının işi bu. bu işin hal çaresi var mıdır bilmiyorum ama inşallah en kısa sürede pablo korsan escobar leybi ve küçük kutup ait oldukları yere dönerler. sebep olanlar iki dünyada sürünür umarım.
  • recep bayraktar kim amk ?
  • dağın başında yaşayan, 1 tane insana zararı olmayan köpeklere katil ırk deniliyor, sizin allah belanızı versin
  • goruldugu kadariyla kopeklerin yasadigi sartlar cok cok iyi. yalniz dogo tr de yasakmis. sen yasak olan birseyi yapip, begeni almak icin videoya cekersen basina bunun gelmesi normal.

herseyden prim yapmaya gerek var mi? kopegine youtube kanalin olmadan bakamiyor musun?
  • sözde bir hayvansever şerefsizin şikayeti sonrası köpeklerin barınak sefilliğine atılmasına ne desem bilemedim. bu kadar iyi bakılırken bu kadar güzel sevilen köpekler barınakta ne halt edecek yazık çok yazık. en kısa zamanda escobar, leydi, korsan, pablo ve küçük kutup tekrardan yuvalarına döner inşallah.
  • köpeklerini gerçekten çok seven ve gözü gibi bakan bir adam.
    ne yazık ki bu yasaklı cins oldukları gerçeğini de değiştirmiyor. bir bakıma populerliği başına iş açtı.
  • birisi de demiş ki "madem bu kadar duygusalsın, neden katil ırk köpek besliyorsun?"
    böylelikle ırksal olarak katilliği benimsemiş köpeklerden de haberimiz oldu. cehalet ne güzel şey her şeyi biliyorsun. mallık daha güzel hiç bir şey bilmiyorsun. kafa boş. tınnn... full yankı.