şükela:  tümü | bugün
 • 28 ocak 1992 doğumlu bir genç.
  günlerini fenerbahçe altyapısında geçiriyor.
  a milli futbol takımına çağrılımış.
  geleceğin torres'i, anelka'sı..
 • fenerbahçe a takımıyla idmanlara çıkmaya başlayan forvet... muhabirlerin işi gücü bırakıp onu izlediği gelen haberler arasında...
 • manisaspor'un transfer listesinde. kendini geliştirip oynayabileceği bir kulübe bir - iki sezon kiralık verilmesi gayet mantıklı. fenerbahçe'nin kendisinden beklentisi çok büyük.
 • sezer öztürk'ün bonservisi karşılığında kiralık olarak eskişehirspor'a verilen forvet.
 • merak edenler için yazalım. kendisi artık a takım kadrosunda. yani a2 takımıyla the nextgen series'e falan gidebilme ihtimali pek yok. aslında geçen ay oynanan ajax maçının kadrosunda vardı. ama o zaman a takımında da yeterince forvet vardı..

  99 numaralı formasıyla recep berk elitez: http://www.fenerbahce.org/…823&contentcategoryid=17
 • yetenekli fakat ilk 11'de oynayabilmesi için daha çok çalışması gereken oyuncu. genç semih'in performansından uzak olduğu dönemde fenerbahçede kalıcı olma şansını kullanmalı. aykut kocaman da taraftarın takımın başarısızlığına karşı hoşgörüsünün en yüksek olduğu bu dönemde en azından gelecek için berk elitez, gökay iravul, hasan erbey gibi oyuncuları olabildiğince ilk 11'e monte etmeye çalışmalı.

  isim kombinasyonu bakımından babası tebrik edilmelidir, hem genç hem de yaşlı zamanında kullanabileceği iki isim koyduğu için. gençken berk, bora gider tamam da, 60 yaşında bir insan için berk dede nedir? klasik alaturka bir yedek isim her zaman işe yarar.
 • şu forvet yokluğunda aykut kocaman'ın kendisine mutlaka şans vermesi gereken yetenek. zaten en kötü bienvenu kadar kötü oynayabilir, ki o da çok düşük bir ihtimal. sanırım hoca 18'e bile almıyor, şımarmalarını mı istemiyor(okan alkan örneğinde olduğu gibi), yoksa performanslarından mı memnun değil bilmiyorum ama mutlaka şans bulmalı bu çocuk bence.
 • bu zamanda şans verilmezse ne zaman forma şansı bulacağını merak ettiğim genç yetenek. altyapıda harcanan yeteneklerden biri daha olmamasını diliyorum.
 • takımın ön tarafı yok. bildiğin yok ama. belkide fener tarihinin en zayıf forvet hattı. semih falan hikayedir artık. bienvenu türkiye de herhangi bi' takımın ilk on birinde asla giremez ve forma giyemez. şike, mike derken takım bana göre futbolcular yavaş yavaş o ilk zamanlardaki mücadele azminden düşmek üzere. saçma sapan bi' play off sistemi gelmiş ki artık burada amaç ilk dörde girmektir. birinci olmak anca prestij ve ileriki zamanlarda bazı fanatiklerin şampiyon olamasak bile , "biz ligi birinci bitirdik" diye konuşmasını şey edecek. demek istenilen ortam müsait. devrim için şartlar oluştu mu oluşmadı mı?

  peki kaç yıldır bu kadar üstünde konuşulan ve klişe olarak şans verilirse fenerbahçe uzun yıllar kendisinden faydalanacak bi' potansiyel olan bu çocuğa neden şans verilmez? 10 dakika, 15 dakika neden? aynı yaştaki alper potuk'a 5 milyon avro veren ve gelseydi de ciddi şans bulacak olan alper'e verilen değer neden bu adama verilmez? nedir lan bi' yeteneğin şans bulması için gereken şartlar? kendinde mi sorun var, iyi mi çalışmıyor? okan'a, gökay'a ve hatta özer'e verilen şans bu adama neden verilmez yahu? bienvenu'nun defalarca ilk on bir çıktığı takımda bu adam 5 dakika dahi neden hiç şans bulamaz.

  aykut kocaman'ın daumlaşma sürecinin gazisi olacak bu çocuk. gitsin, verilsin bi' yere kiralık. en azından antrenman haricinde top oynar.