şükela:  tümü | bugün
 • türkiyedeki en yetenekli yerli kalecilerinden. volkan demirel ile forma savaşı yapması beklenirken sanki yokmuşlarcasına baska yabancı kaleci aranan gençlerden biri.
 • cm'de kaleyi devralabilecek gibi görünürken bir şekilde yeni kontrat imzalamayıp takımı terkeden adam.. uyuz etmiştir beni.. kerem inan'ı aldırmıştır yerine alternatif olarak..
 • rüştünün dönüş ihtimalini her geçen gün yükselen performansıyla azaltan kişi. lakin rüştü'nün fenerbahçe'de yedek kalmak yerine barcelona'da yedek kalmayı tercih edeceği kesindir.
 • kontrpiyede kalmak ile uyumak arasındaki ince çizgiyi bolca ihlal eden kaleci. kaleye 20 metre uzakta top adamına çarpıyorsa ve sen ona tepki veremiyorsan bu işte bir yanlışlık vardır sanırım. nitekim akçaabat sebatspor maçında bu şekilde iki topu seyretmiş bu topların birisi gol olmuş diğeri ise yan ağlarda kalmıştır.
 • hakkında geçen hafta yaptığım yorumdan bu yana pek de değişmeyen kaleci. demek ki sözlüğü takip etmiyormuş burdan bunu anlıyoruz. hala "ben ağır abiyim, öyle plonjon yapıp, ordan buraya atlayıp maymunluk yapıp kendimi rezil edemem" modlarında takılıyor. bugün de muhtemelen ertelenecek olan 8 kasim 2003 fenerbahçe çaykur rizespor maçında gelen bir topu seyrederek gol yemiş (ki refleksleri iyi bir kalecinin çıkartabileceği bir toptu) ve tarafımdan tepki toplamıştır. kurtaramayacak da olsa uçup, plonjon yapıp, çaba göstermesini istiyorum kendisinden.
 • recep gençtir tecrübesizdir hatalı gol yiyecektir ama illa her yediği golü yerinden kıpırdamadan seyretmeli midir bu adam.
  yani sanki "benim yapabileceğim bir şey yoktu" imajı vermek için toplara uçmuyor diye bile düşünmeye başladım.her maç aynı şey..
 • toni schumacher gibi alamayacagı toplara mudahele girisiminde bulunmayan kaleci..
  nitekim schumacher topun nereye gidecegini iyi bilirdi tecrubeliydi recep neyine guvenmekte anlam veremedim.
 • 30 kasım 2003 fenerbahçe beşiktaş maçı'nda kurdurttuğu baraja göre kendisinin durması gereken bölgeden ve havada süzülerek gelen bir topu içeri almış kaleci. ayrıca bu pozisyonda da spikere "ve kaleci recep sadece seyretti." dedirtmiştir.

  ayrıca yediği ikinci golde de "çıksam mı çıkmasam mı" iç çatışmaları içerisinde garip hareketler yaparak beklemiş ve yine hatalı bir gol yemiştir.

  aynı maçın ilk yarısında sergen'in karşı karşıya pozisyonunda topu güzel ve tecrübeli bir şekilde çıkartmış; toparlanma sinyalleri vermiş, ancak sonunda yine fenerbahçe seyircisini üzmüştür.

  sonuçta genç yaşta fenerbahçe'de oynama şansı (ya da belki şanssızlığı) bulmuş ama bekleneni verememiştir. fenerbahçe'nin bundan sonra yapması gereken; ümit milli takım kalesini koruyan volkan demirel'i de bir süre denemek ve eğer bu iki genç (tecrübesiz) kaleci de fenerbahçe kalesini koruyamayacak durumda ise yeni ve iyi bir kaleci transfer etmektir.
 • turgutlulu olmasi sebebiyle sempati duydugum basarili olmasini bekledigim kaleci. ama yan top zaaflari bu beklentilerimi bosa cikaracak gibi.

  (bkz: hemseri)
  (bkz: turgutlululuk)
 • ikinci fevzi vakasi.

  turgutlulu bazi fanatiklerce anlamsizca desteklenen kaleci. ha bu arada fanatikler denilen sahislar, fenerbahce degil turgutlu fanatigi.
hesabın var mı? giriş yap