şükela:  tümü | bugün
  • chp tarafından aday gösterilmemiş, chp delegeleri tarafından, demokratik bir ön seçim sonrasında, büyük oy farkıyla aday olarak seçilmiştir. kendisini tanımam etmem bu arada, rezil biri de olabilir. ancak bir hata yapıldıysa, en azında bunu chp delegeleri yapmıştır. bu adam gerçekten chp için riskli biri ise, iki bine yakın delege bunun farkına varırdı diye de düşünüyorum. bakalım, zaman ne gösterecek...
  • minibüs durağına jipini parkederek çok şükela bir iş yapmıştır!
  • açıköğretim mezunudur.
  • büyük bir süprizle edirne'de chp'den belediye başkan adayı gösterilmiş şahıs. çok yanlış bir hamle gibi gözüküyor, kendisi edirne'de pek iyi tanınan bir isim değil. chp seçmeni de sedefçi yerine çok başka isimler geleceğinin hayallerini kuruyordu. parti tabanında bile kötü nam sahibi bir adayı gösterek chp büyük bir riske girdi.
  • bu akşam saat 20:00'da edirne tv'de ana haber bültenine konuk olacaktır.
  • edirne de işi zordur.

zira hamdi sedefçi ye ihanet etmiştir.

edirne nin ilçesi olan ipsala lıdır.

edirneli ler kendi insanının tercih edilmediğine üzülmüştür.

seçimi kazanabilmesi için ikna etmesi gereken bir hayli insan vardır.
  • 7 aday adayı bertaraf edilerek belediye başkan adayı yapılmış vekil.

aslen akp geleneğine yatkın olmasına karşın chp'de ne işi olduğunu bir türlü kavrayamıyorum kendisinin. trakya üniversitesi genel sekreterliği görevi esnasında üniversitenin 3 milyon lirasının kaybolmasının baş sorumlusu olarak görülmektedir.

aday adaylığı sürecinde 6 aday adayını karşısına alıp hamdi sedefçi'yi desteklediğini dosta düşmana göstermiştir her ortamda. son gün ne olduysa kendisi aday olmuştur.

halen mal varlığını açıklamamıştır.

hamdi sedefçi belasından edirne'yi kurtaracaktır. lakin daha büyük bir bela olacaktır güzelim şehre.

gelen gideni aratır.
  • "partim bir görev verirse yerine getiririm" demiş başkan adayı. bu hep böyleydi. parti de görev verdi.

zamanında akp'li birinin danışmanlığı yapmıştır. (mustafa hatipler olmalı) akp yatkınlığı denilen bu.

her çıktığı yerde ısrarla "27 yıllık memuriyetimde tek bir dosyam yok" demektedir iftiralara karşı. bir yanlışı varsa ve ispatlanırsa savunmayız zaten. ama "sorumlu görülmektedir" diye atmak da hoş olmuyor.

adaylığı daha önceden tahmin ediliyordu aslında. kaldı ki kendisini hamdi sedefçi ile kıyaslamak çok çok büyük hakaret olur.

gideni aratmayacaktır. buna emin olun.
  • akp seçmenini koyun olarak görmekte bir beis görmeyen chp gençlik kolları militanları tarafından savunulmakta olan yüzsüz.

düne kadar koyun koyuna oldukları kişiye şu tip haberlerle bel altı vurmaya çalışmaktalar.

http://www.edirnetakip.com/…in-son-sahtekarligi/35/

hamdi sedefçi'nin ve oğlu hakan sedefçi'nin tetikçileri bu zatın seçim çalışmasına 1 kişi katılmış gibi göstermiş. bunlar da "yalan" olduğunu göstermek için yukarıdaki metni haber diye girmiş.

her tarafınızdan pislik akıyor biatçı koyunlar.

edit: "iddia edildi", "görülüyor", "düşünülüyor" kalıplarına siz aşinasınızdır tatlı şeyler.
  • savunulmasının sebebi adam olması.

konunun akp seçmeni ile hiç alakası yokken "akp seçmenine koyun diyorsunuz yea" diye başlamak da çaresizliğin göstergesi olsa gerek. akp'nin de üniversiteden bir adayı var sonuçta, bize ne.

keşke sedefçi'nin tek yaptığı 1 kişi katılmış gibi gösterdiği haber olsaydı.

bak ben sana "iddia edildi", "görülüyor", "düşünülüyor" türevinden birkaç haber göstereyim:

http://www.edirnemanset.com/…en-yollanmis-h302.html
    http://www.edirnemanset.com/…ni-istemedim-h298.html

muharrem ince söyleşisine gelseydin bilirdin gerçeği.

hamdi sedefçi daha dün chp örgütü ile koyun koyuna değildi di mi? artık ne kadar sabır taşırdıysa en kritik seçimde aday gösterilmedi sedefçi. peşinden de koşa koşa dsp'ye gidip orayı da karıştırdı. chp'nin mitinginde 2bin kişi olduğunu iddia edip, saraçlar'da mhp coşkusu diye haber yapanlar da bunlar. pisliğe iyi bak.

yalnız dsp ile akp'nin flörtü de iyice ayyuka çıktı ha. işiniz gücünüz chp mi sizin?