şükela:  tümü | bugün
 • chp tarafından aday gösterilmemiş, chp delegeleri tarafından, demokratik bir ön seçim sonrasında, büyük oy farkıyla aday olarak seçilmiştir. kendisini tanımam etmem bu arada, rezil biri de olabilir. ancak bir hata yapıldıysa, en azında bunu chp delegeleri yapmıştır. bu adam gerçekten chp için riskli biri ise, iki bine yakın delege bunun farkına varırdı diye de düşünüyorum. bakalım, zaman ne gösterecek...
 • minibüs durağına jipini parkederek çok şükela bir iş yapmıştır!
 • açıköğretim mezunudur.
 • büyük bir süprizle edirne'de chp'den belediye başkan adayı gösterilmiş şahıs. çok yanlış bir hamle gibi gözüküyor, kendisi edirne'de pek iyi tanınan bir isim değil. chp seçmeni de sedefçi yerine çok başka isimler geleceğinin hayallerini kuruyordu. parti tabanında bile kötü nam sahibi bir adayı gösterek chp büyük bir riske girdi.
 • edirne de işi zordur.

  zira hamdi sedefçi ye ihanet etmiştir.

  edirne nin ilçesi olan ipsala lıdır.

  edirneli ler kendi insanının tercih edilmediğine üzülmüştür.

  seçimi kazanabilmesi için ikna etmesi gereken bir hayli insan vardır.
 • 7 aday adayı bertaraf edilerek belediye başkan adayı yapılmış vekil.

  aslen akp geleneğine yatkın olmasına karşın chp'de ne işi olduğunu bir türlü kavrayamıyorum kendisinin. trakya üniversitesi genel sekreterliği görevi esnasında üniversitenin 3 milyon lirasının kaybolmasının baş sorumlusu olarak görülmektedir.

  aday adaylığı sürecinde 6 aday adayını karşısına alıp hamdi sedefçi'yi desteklediğini dosta düşmana göstermiştir her ortamda. son gün ne olduysa kendisi aday olmuştur.

  halen mal varlığını açıklamamıştır.

  hamdi sedefçi belasından edirne'yi kurtaracaktır. lakin daha büyük bir bela olacaktır güzelim şehre.

  gelen gideni aratır.
 • akp seçmenini koyun olarak görmekte bir beis görmeyen chp gençlik kolları militanları tarafından savunulmakta olan yüzsüz.

  düne kadar koyun koyuna oldukları kişiye şu tip haberlerle bel altı vurmaya çalışmaktalar.

  http://www.edirnetakip.com/…in-son-sahtekarligi/35/

  hamdi sedefçi'nin ve oğlu hakan sedefçi'nin tetikçileri bu zatın seçim çalışmasına 1 kişi katılmış gibi göstermiş. bunlar da "yalan" olduğunu göstermek için yukarıdaki metni haber diye girmiş.

  her tarafınızdan pislik akıyor biatçı koyunlar.

  edit: "iddia edildi", "görülüyor", "düşünülüyor" kalıplarına siz aşinasınızdır tatlı şeyler.
 • sedefçi'nin koyu laciverdi, komik fanboyları olan mr bıyık.

  kendisinin aday yapılış biçimini, kirli geçmişini, pislik kokan siyasetini eleştirenleri "sedefçi yanlısı" gösteren bir kitlesi var. tek ümidim edirne halkının böyle pespaye bir ekibe sahip böylesine soyguncu bir kişiyi koltuğa taşımamasıdır.

  "kara çarşafa karşıyım" diyen kişiye "karını, kızını bikiniyle sal sokağa" ya da "mini eteğe karşıyım" diyene "burka ile gezdir eşini" diyen zihniyet tükenmeden adam olamayız biz.

  recep gürkan ile hamdi sedefçi arasında sıkıntı olduğu için bir tarafı eleştiren otomatikman diğerindenmiş gibi algılanıyor. lakin iki taraf da akp'nin aradan sıyrılma ihtimalini görmezden geliyor.

  30 mart gecesi akp, chp ve dsp'nin bir tık üzerinde yer alınca ağlamayın boşuna.
 • edirne'yi akp'ye teslim etme sürecinde yer alan kişi.

  kendisi kazanırsa bile akpye geçecektir bir yıl içinde.
 • ceketini atsa edirne'de chp çıkar lafının göstergesi olan adam. edirne'de pek bir şey değişmeyecektir.