şükela:  tümü | bugün
  • inci sözlüğün yeni sikertmesi. adamlar önlerden yer kapıyor. kampanya düzenlemişler resmen.

http://inci.sozlukspot.com/…db-sikertiyoruz-beyler/

edit: allah kimseyi ekşici ve incicilerin diline düşürmesin. amin.

edit 2: ilkinde üzülmedim. şimdi de üzülmem amk, gezide yaptıkları belli.
  • incici piçleri desteklediğim güzel kampanya. bastırın len :)
  • önce siz boktan da olsa bir film çekin sonra eleştirin veya o kötü espri yapıyor dediğiniz şahan kadar kötü de olsa bir espri yapın ondan sonra eleştirin.ulan koca sözlükte espri yapabilen bir kaç adam var ama hepiniz burada yok şöyle yapıyoruz böyle yapıyoruz kötülüyoruz amacınız ne kardeşim?ortada verilen emeği kötülemekse anca kötülersiniz ama iyi olan bir şey yapamazsınız sizin özünüzde bu yok başarı kaldıramıyorsunuz.hayır birde eğer cem yılmaz dese ben şahan'ın bütün filmlerine gülüyorum muhteşem bir adam vs.. o zaman bırakın eksilemeyi yalar yutardınız bütün replikleri ben ilk filmini bildiğin 50 defa falan izledim dinledim çünkü bazen evde ses olsun diye açtım tv falanda bağlı değildi o zamanlar ama hiç birinde art niyetli olmadım canı gönülden izledim dinledim herseferinde,gelen cem yılmaz manyağı arkadaşlarım replikleri ezberleyip gitti.

he ama sizde şöyle bir espri anlayışı var neymiş şahan'ın filmleri saçmaymış osuruk esprisi bile varmış kardeşim cem yılmaz yahşi batı da götüne neler soktu her soktuğunu çıkardığında da kahkaha attınız,ama size göre osurmak saçma göte mızıka sokmak komik.

aklı olmayanın yapacağı boş bir eylemdir bu kardeşim o kadar.beğenmiyorsan gitme izleme bu kadar basit.
  • yardirarak devam eden sikertmedir.
  • bazılarına göre, yaptığı espriler gayet kalburüstüymüş. koca sözlükte espri yapabilen birkaç adam varmış falan filan... geçin oğlum o işleri. ben eğer bu sikertmeye katılacaksam, sebebim şahan'ın başbakanın boklu götünü yalamaktan dolayı sararmış dilidir. yılışık, yalaka ve düzenbaz halleri için yapılacak bir eylemdir aslında bu. incici arkadaş bunu belirtmemiş entarisinde ama benim gibi düşünen eminim tonla adam vardır.

bu arada evet, beğenmiyorum yaptığı esprileri. bir sorun mu var? beğenmek zorunda mıyım? istersem, cem yılmaz'ın kusmuğuna gülerim, istersem ceyhun yılmaz'ın saçına gülerim, istersem tolga çevik'in benine gülerim. şahan gökbakar dediğin adamın yaptığı esprilerin hiçbir taşlayıcı, öğretici niteliği yok. tamam, boş şeylere de gülmeli insan, ama boş şey yapan adamın kendisi de boşsa o adama şans tanınmaz. bunu kendi de biliyor, ondan başbakan'ın tuvalet kağıdı görevini üstleniyor.

ama itiraf edeyim, zamanında küvetteki zengin adama ve cevizkırana gülmüşlüğüm vardır. ama o zamanlar 12-13 yaşındaydım anasını satayım.
  • (bkz: ergen işi)