• +1'imle katıldığım kampanya.

hatta korsanını indirip, onu da seyretmeden silmeyi planlıyorum.
  • protesto olayınında abartıldığı eylem.

sinema bu ekmek yiyenleri var.
  • boykot sayesinde izlenme rekoru kıracak olan film :d
  • izlemeyi pek düşünmüyorum. komedi filminin içine edildiği boş bir film ve seri. zaten izlemek isteyenler önceden torrentten indirip izlerler. boşuna bu tarz filmlere gidip de değerli vaktinizden çalmasına izin vermeyin bu tarz filmlerin. tabiki herkesin kendi zevki o ayrı ama aklı başında adamın izleyeceği tarzda bir film değil benim kanaatim
  • filmi indirmeyerek destek vereceğim boykottur. en kalitesiz rip'i 700 mb olsa, 10 dakikada iner. buna rağmen indirmeyeceğim. ilk üç filmi de indirmedim ve izlemedim zaten.
    eğer kastedilen sinemada izlemeyerek boykot etmek ise, salondakilerin ödediği paranın tamamını bana verse gene izlemem zaten.

şive/küfür üzerine dayalı komedinin ölmesini ve bir daha da geri gelmemesini temenni ediyorum bu vesileyle...
  • çorbaya tuz katar gibi her işe geziyi katanlar yüzünden katılmadığım kampanya.
  • güzel kardeşim adam ol zaten izleme böyle filmleri. hedef kitle belli 12-16 yaş arası düz liseliler. koskoca adam olmuşsun gidip recep ivedik izleme bir zahmet.

ayrıca fragmana bakılınca anlaşıyor ki bu seferki film hakikaten çok çok çok çok kötü. zaten kimse beğenmeyecek.

ama şahan'ın kariyerinin bitişi olmayacak tabi ki. recep ivedik 5 şahan'ı bitirecek.
  • asla sinemaya yakismayan bir filmdir recep ivedik ve ayni tarz filmlerin olmasi sinemanin en rezil yüzüdür. izlemedim izlemeyecegim olabildiğince de izlettirmeyecegim
  • siyasi tek kelime olmadığını düşündüğüm varsa da mal durumuna düşeceğim komedi filmini boykot etmemizi anlatan durum.
hesabın var mı? giriş yap