şükela:  tümü | bugün
  • fragmanına bi bakayım dedim ve fragmanı izlerken bile utancımdan kapattım videoyu. recep ivedik 2'den sonrası zaten rezalet ama bu altıncısı cidden fiyasko olmuş. hiç mi biri çıkıp aga biz napıyoruz demedi lan..
  • ya şaka gibi bu filmin 6 tane olması gerçekten şaka gibi. ne demişti teyzem osurağa gülenin osuruk kadar aklı yoktur.
  • bulundugum yerdeki sinemanin 8 salonu var 6'sı bu filme ayrılmış. gercekten sinema sanati ve ülkedeki sinema sektörü adina üzücü.
  • "bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini neye güldüğünden zekasını anlarsın"
    - mevlana

bu filme gülen insanın kendine zerre saygısı yoktur.
  • başlığı görünce bakayım dedim, 3 dk. fragman yapmış, fragmanı böyle iğrençken, filmi nasıl olur düşünmek bile istemiyorum.

ha bu arada fragmanda 449bin beğeni vardı, oradan anlayın işte. yine sinemada en çok izlenen türk filmleri listesi değişecek demek ki...
  • yarak kürek sosyolojik tespitleriniz bittiyse galaya giden, gitmiş olanların yorumlarını görmek istiyorum ilerleyen sayfalarda. akıllı olun, adam olun lan!
  • fragmanında konya-kenya esprisi olan filmin galasına giden kişiden ne gibi bir yorum okumak istiyorsun?

galaya giden kişi filimin neyini yorumlayacak filimin filmografisini mi, çekim kalitesini mi, espirilerin kalitesini mi, oyunculukları mı, türk film endüstrisine olan katkısını mı....

neyin yorumunu okumak istiyorsunuz.galaya gitmesem de yorumlayayım.
    şekeri kaynatsan olur mu şeker cinsi sevdiğim cinsine çeker. önceki 3 filimin devamı izlendikçede öyle olacak.
  • ya arkadaş bir bitmedi eleştiriniz. bu cevapları vermekten de insanlar sıkıldı.

ben atıyorım karakomik filmlerin konusunu beğenmedim o yüzden gitmedim. şimdi başlığa gidip salça mı olayım? hem daha ne kadar bu filmin boktanlığından bahsedeceğiz ki?

geçin artık bunu, bu 2009’da konuşuldu ve bitti ısıtıp ısıtıp önümüze koymayın.

tanım: en iyisi 2.’si olan film serisinin 6.’sı

edit: @imba'nın uyarısıyla serilerinin değil serisi olacak.
  • izleyenlerin akp’li çomar ilan edildiği film. he bir de kenya konya esprisine gülen adamdan ne beklenirmiş falan. sanane ulan amın evladı, hayvan gibi komedi filmi gelmiş izlerim. zaten izleyenler salak bi siz salak değilsiniz şu amk yerinde. neyse siz joker çok güzel abi ya böyle bir şey yok tarihin en iyi filmiydi abi off demeye devam edin adqfqfcwcw.
  • leş bir film. ama şahan gökbakar iyi bir oyuncu,kitlesini bildiği için tahammül ediyordur bu filme. samimi bir sohbet etsek,muhtemelen kabul edecektir leş bir film olduğunu,gerçekten leş ama