• yarak kürek sosyolojik tespitleriniz bittiyse galaya giden, gitmiş olanların yorumlarını görmek istiyorum ilerleyen sayfalarda. akıllı olun, adam olun lan!
  • ya arkadaş bir bitmedi eleştiriniz. bu cevapları vermekten de insanlar sıkıldı.

ben atıyorım karakomik filmlerin konusunu beğenmedim o yüzden gitmedim. şimdi başlığa gidip salça mı olayım? hem daha ne kadar bu filmin boktanlığından bahsedeceğiz ki?

geçin artık bunu, bu 2009’da konuşuldu ve bitti ısıtıp ısıtıp önümüze koymayın.

tanım: en iyisi 2.’si olan film serisinin 6.’sı

edit: @imba'nın uyarısıyla serilerinin değil serisi olacak.
  • izleyenlerin akp’li çomar ilan edildiği film. he bir de kenya konya esprisine gülen adamdan ne beklenirmiş falan. sanane ulan amın evladı, hayvan gibi komedi filmi gelmiş izlerim. zaten izleyenler salak bi siz salak değilsiniz şu amk yerinde. neyse siz joker çok güzel abi ya böyle bir şey yok tarihin en iyi filmiydi abi off demeye devam edin adqfqfcwcw.
  • 300 bin izlenen filmler bile "bu film tuttu, ikinciyi çekelim." diyebiliyorsa gişe rekorları kıran, milyon izlenen bu film serisi elbette bitmez. yani suç bunda değil bizim millette.

çek sinan sağıroğlu karakterinin filmini izleyelim. en azından içerisinde zeka dolu espriler, diyaloglar olurdu. ama muhtemelen recep ivedik'in yarısı kadar izlenmezdi.
  • izlemedim ama eminim leştir
  • çöp
  • çekenlerin niye çektiğini anladığım,ancak izleyenlerin niye izlediğini anlamadığım film.

edit:imla
  • biri de yarak kürek cümleleriniz bittiyse galaya gidenlerin yorumlarını alalım demiş.

dur anlatayım. toplumun sosyolojik çöküntü içine girmesinin imgelenmesini, hayatın kaosunu görmüş biri üzerinden...

lan mal mısınız? recep ivedik lan bu.
    neyse lütfen gidenler yazsın da engelleyeyim. o tür primatlarin herhangi bir konudaki düşüncelerini bile okumak istemiyorum.
  • sinema salonları için velinimet film. açıkcası bu tarz filmler önemli, zira yılda böyle birkaç full çeken film olmasa, çoğu sinema salonu kapanır. geçen gün bir sanat filmini salonda üç kişi izledik, istanbul'un çok merkezi olmayan bir yerindeki bir salondu bu ve recep ivedik tarzı filmler olmasa kapanma ihtimali olan bir salon.
    yani recep ivedik vs gişe filmleri, bağımsız filmlerin de gösterim sunmasına sağlıyor çünkü 3 sinema salonu olacakken bu filmler sayesinde 30 salon var. 30 salon olunca da en az 3-4'ünde bağımsız filmler oynayabiliyor. teşekkürler şahan gökbakar , film çekmeye devam et, cidden sinemaların ayakta kalmasına katkı sağlıyorsun. samimi bir temennidir bu.
hesabın var mı? giriş yap