şükela:  tümü | bugün
  • camiada esinlenme olarak mı geçiyor bu durum bilmiyorum fakat fragmanı şimdi izledim, birebir kopyalanmış birçok sahne gördüm sadece fragmanda.

örneğin kabilenin surata tükürerek karşılaması, 2 kabile arası bir kız yüzünden anlaşmazlık, rakip kabileye karşı karakterin yarışmalara katılması (halat çekme yarışması), popoya üflenen zehirli ok. tamamı jim carrey'nin ace ventura: when nature calls (hayvan dedektifi 2) filminden çalınmış.

fragman: recep ivedik 6
  • adam çalmış ama hep kendi filmlerinden çalmış.

bütün 5 seride millet neye gülmüşse, hepsini bir filmde toplamış.

tükürme
    tokat
    osurma
    sıçma
    kerkinme

maşallah hepsi var, ülke için başyapıt tadında olmuş. 15 milyonu taş...
    hayırlı uğurlu olsun.
    ben bu ülkede gerçekten de uğraşıp didinip film çeken adamlara acıyorum başka bir şeye değil....
  • recep ivedik 4 survivor programındaki deli taner* 'in programda yaptıklarını çalarak film çekmişti.
  • senaryo zaten (bkz: türkler çıldırmış olmalı) senaryosundan arak gibi olan filmdir.
  • recep ivedik 1 de de mr. bean'den çalıntı bir sürü sahne vardı. yeni bir şey değil yani zaten çalarak başlamıştı.
  • sinefil arkadaşlarım sizin ben derdinizi sikeyim. sanki kubrick filminin çalıntı olduğunu öğrendiniz. gerçi rahmetli de çalardı baya baya ama neyse 3 ihtimal var
    ya gidip gülüp eğleneceksin
    ya gidip gülmeyin ha buna mı geldik ha aq diyeceksin
    ya da gitmeyeceksin bu kadar milyon tane bıdı bıdı yapmaya gerek yok herkes kubrick herkes tarkovsky aq
    biz çekerken bu kadar bıdı bıdı yapsak 5 haftada değil 555 haftada film çekemeyiz.