şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hepsi birbirinden çöp hepsi birbirinden kalitesiz hepsi birbirinden boktan bu filmlerden hangisinin daha kötü olduğuna karar verememe durumudur.
    bunların üçünü arka arkaya izlemenin beyne büyük zararları olup minimum 30 aq düşürme garantisi vardır. üçü arasında kalınsa hangisi izlenir bilemiyorum ama ben muhtemelen diğerlerine nazaran çok kötünün daha az kötüsü recep ivedik'i tercih ederim. diğerleri zaten o osuruktan teyyarenin çakmaları.
  • ayıp ulan. emek o filmlerin hepsi emek emek.. demek isterdim ama diyemem tabi ki.

huzurlarınızdan ayrılırkene, kötü sinema filmlerinden ziyade, tüm tv kanallarını istila eden düzeysizlik abidesi dizilere ve boktan yarışmalara dikkatinizi çekerekten, abilerime ablalarıma selam ederim.
  • recep ivedik - yetenekli bir oyuncunun sadece para için yaptığı saçma sapan iştir.

deliha - yeteneksiz birinin "recep ivedik kadın olsaydı ne olurdu?" diye para peşinde koşmasıdır.

cumali ceber - umumi tuvalet terliğidir, nemli yerde beklemiş ıslak banyo havlusudur, tatile giderken çöpe atmayı unutup tezgahta bir ay beklettiğin tavuktur.