• torku ve konya şeker özellikle son beş yıldır her sektörde glikozcu ülker ve eti ve bunların isis-ra-elohim ağababası cargill in ağzına ağzına sıçtığından tabiki bu adama da bok atanlar olacaktır ki kendisi bencede vizyoner ve vasıflı bir ceo değildir ama tarımdan iyi anlar. ve bu adama saydırıyormuş kisvesinde 100 bin çiftci ailenin ortak olduğu bir milyon insanın ekmek yediği konya şekere saydırmakta tek kelimeyle paralı cargill yazarlığıdır başka bişey de değil.
  • şu anda ak partiden konya milletvekili aday adayı kendisi. ben ise en fazla 5 ay içinde tarım bakanı, en fazla 5 yıl içinde de başbakan olacağını düşünüyorum.
  • bana göre oldukça sürpriz bir şekilde ak parti tarafından listeye alınmamış. bağımsız olsa %10-15 oy potansiyeli olacak bir kişinin listeye alınmaması hayli ilginç.
  • tarım bakanlığına yakışacağını düşündüğüm zat. bana göre türkiye'de tarımdan anlayan en kişilerden biri. bunu konya şekerin başarısı ile örneklendirebiliriz. konya şeker son 10 yılda bu zat tarafından çok gelişti ve tam manasıyla marka haline geldi. (bkz: torku)
  • uzun yıllar boyunca mücadelesini verdi, sonunda başardı. ilk raundu aldı. ikinci raundda vezir, üçüncü raundda sadrazam olmayı deneyecektir ihtirasla.

bitmeyecek insanımızın çilesi böyle giderse.

vaktiyle patagonyada geleceğin iktidarı için gizli bütçelerde devasa rakamlar biriktirenler muvaffak olmuşlardı.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
    (bkz: bi cisim yaklaşıyor)
    (bkz: dokunulmazlık zırhı)

tanım: usta bir tiyatro oyuncusu. zaman zaman turnelere çıkar. yeni sezon için sabırsızlanıyoruz efendim.
  • kimse yazmamış belki ama 64.hükümette kendisine gıda,tarım ve hayvancılık bakanlığı dahil herhangi bir bakanlık verilmemiştir.

64.hükümetin tarım bakanı için buyrun (bkz: faruk celik) . gıda,tarım ve hayvancılık konusundaki engin deneyim ve tecrübesinin de bulunduğu (!) biyografisine buradan ulaşabilirsiniz.
  • selçuk üniversitesi'nin fahri doktora ünvanını layık gördüğü kişi.

fantastik bir websitesi var ayrıca.

http://www.recepkonuk.com.tr/
  • akp'den vekil olması onun belki de son şansıydı.
    zira kulislerde konya şeker için de kayseri şekerde yapılan yolsuzluklara benzer işler döndüğü söylenmekte.
    yine aynı kulislerde akp tarafından recep konuk'un biletinin kesildiği de söylenmekte.
    ah bu kulisler...

http://haber.rotahaber.com/…alik-vurgun_170048.html
  • konya yerine karaman milletvekili adayı olması konya için büyük (k)ayıp. karaman için büyük kazanç.
  • 2015 genel seçimlerinde karamanda %99 oranla seçilecektir. tarım bakanı olması da yüksek ihtimal dahilindedir.
hesabın var mı? giriş yap