1. an itibariyle telegol'e bağlanmıştır. yönetime dava açacağını söylüyor. aziz yıldırım'ı o koltuktan indireceğim dediğini doğruladı.
  aziz yıldırm, an itinariyle fenerbahçe başkanıdır. iyisiyle kötüsüyle, hatalarıyla eleştrilir, sevilir ayrı konu.
  bir fenerbahçe kongre üyesi'nin, 13 senelik fenerbahçe başkanına ısrarla: "bay başkan" diye hitap etmesi hoş değil.
  ps: önceki entrylerde bahsedilen recep özcan, bu recep özcan mı bilmiyorum.
 2. şikeye karışan isimlere dava açmış yöneticiliklerinin düşmesi için.

  fenerbahçe eski yöneticilerinden recep özcan avukatı ertuğrul yönet aracılığıyla başkan aziz yıldırım ile yöneticiler ilhan ekşioğlu ve şekip mosturoğlu`nun tüzük ihlâline karşılık halen görevlerini yaptıkları gerekçesiyle dava açtı.
  www.haberseninle.com spor yönetmeni tansu sarı`nın sorularını yanıtlayan ertuğrul yönet "hukuki görüşümüz olarak aziz yıldırım’ın yöneticiler şekip mosturoğlu ve ilhan ekşioğlu’nun tüzük gereği üyeliklerinin düştüğünü düşünüyoruz. valiliğe başvuruda bulunduk ancak sonuç alamadık. bunun üzerine mahkemeden seçimli genel kurul yapılması üzere 3 kişilik kayyum heyeti atanmasını istedik.
  bunungerekçesi de aziz yıldırım, ilhan ekşioğlu ve şekip mosturoğlu`nun yöneticiliğinin mevzuat açısından tüzük gereği düştüğünü tespit ettik. spor kulüpleri tüzel kişiliğe sahip örgütlerdir ve burada düşmanlık değil, dostluk ön plandadır. fenerbahçe spor kulübü`nün bu değerlere sahip çıkacak, suça karışmamış kişiler tarafından yönetilmesini istiyoruz. düşünün askerlik yapmayana ülkemizde kız vermezler, oysa aziz yıldırım`ın askerlik yapmamak için neler yaptığını biliyoruz." dedi.

  http://www.revolutionfb.com/…ildirima-sok-dava.html
 3. ülke gündemine üst sıralardan giriş yapan eski fenerbahçe yöneticisi.
  açtığı dava sebebiyle hiç hesapta yokken fenerbahçe'ye kongre yolu görünmüştür (sanırım).

  --- spoiler ---

  "f.bahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. fenerbahçe kongre üyesi recep özcan'ın 5. asliye hukuk mahkemesi'nde açtığı dava sonucu aziz yıldırım, şekip mosturoğlu ve ilhan ekşioğlu'nun üyelikleri donduruldu ve yöneticiliklerine tedbir kararı konuldu. yargıtay'da yer alan dava bitene kadar konan tedbir kararı fenerbahçe'de dernek yönetiminden yöneticileri uzaklaştırırken a.ş yöneticiliklerine karşı ise herhangi bir yaptırıma sebep olmadı."

  --- spoiler ---
 4. kendisinin yerinde olsam çoluğumu çocuğumu kendimin bile bilmediği bi ülkeye yollarım. 10 küsür yıllık aziz yıldırım saltanatını tek başına bitirdi ya bundan sonra karanlık sokaklardan geçerken bile korksa yeridir.

  aziz yıldırım'ın kendisini sadece kınayacağını düşünen varsa bilemem tabi.
 5. takımın içindeki irlandalı diye eleştiren fenerbahçeli'lerin, takımı şike sürecine sürükleyen aziz yıldırım'ı görmeyip, açık açık şiddetle tehdit etmek yerine hukuki yollara başvurarak takımı için en hayırlısını yaptığı için nefret içinde olduğu kişidir.
 6. "aziz yıldırım askıya alınmış kulüp üyeliğiyle, başka bir üyeyi kulüpten nasıl ihraç eder?" sorusunu aklıma getirmiş şahıs.

recep özcan hakkında bilgi verin