50262 entry daha
 • mallar siir yazmis da ona ithaf olunmus da...

  ızledigi politikalarla cumhuriyet tarihinin en kotu ekonomisini yazan, ozellestirme adiyla butun birikimleri satan, gelen parayla bile bozdugu ekonominin belini duzeltemeyecek duruma sokan, meydanlarda cahil egitimsiz, kendi meydana getirdigi agzi acliktan kokan kesimi arkasina alan, seveni kadar nefret edeni olan politikaci, pardon politikaci degil, siyasetci.

  dis politikada da gecinebildigimiz sinir komsusu birakmayan, sinirimiz olmayanlarla da atar yapan, arayi her turlu bozan, sefaletten sogukta bebegini sac kurutma makinasiyla isitmaya calisan cocugunu sutle besleyemeyen kadinin arka odada kendini astigi ulkenin baskani.

  bugun de izledigi dis politika sonucu yiginla ulkeye soktugu asalak arap kabilenin cocuklarinin ayaklari ciplakmis da siz nasil buna uzulmezsiniz diye demagoji yapan kisidir. ama oteki taraftan kendine saray yaptirir saraya laf edenlere höt itibardan tasarruf mu olur orasi ben gidince devletin kalacak yanimda goturmeyecegim deyip oraya buraya saraylar, yazlik saraylar dikmeye devam eden, halkin parasini car cur eden, baskanlik gelince ucacagiz diyen kisidir.

  ha bir de dangalak secmenlere sahiptir yukarida bolca gorursunuz bu soytarilardan. bunlara laf da anlatilmaz gozlerine de soksan anlamaz. kraldan cok kralcidir bunlar bir de agizlari kokar acliktan acidan ama dusunme safhasina bir turlu gecemezler, dolanirlar ortada anlamsiz bildigin koyun yani. hadi koyunun faydasi var bunlar ne mahlukat belli degil. yalayici iste anca dersin.

  bir de din derler dini kirletir, insanlar bunlar yuzunden dinden sogur. bak sinirlendim aklima geliyor surekli cami kapisinda kuran sallayan adamlar vardi icim sogumadi birseyler ana avrat duz gitmemek icin sonlandiriyorum.

  hepinize selam eder dini butun kardeslerimin gozlerinden operim.
 • haftere hakaretler ederek gittiği berlinde altına şahsen imza attığı metinde "libya temsilciler meclisinin onayladığı tek, birleşik ve kapsayıcı etkin bir hükümetin kurulmasını destekliyoruz" yazıyor.
  libya temsilciler meclisi denilen de hafteri destekleyen tobruk hükümeti.
  yani kurulacak libya hükümetini nihai olarak hafter tarafı belirleyecek.
  bunu imzalamış gelmiş.
  başka bir ülkenin cumhurbaşkanı olsaydı çok gülerdik aslında.
 • bir nesli diplomalı işsiz yapan kişi. istediği de buydu. o dönem itibarsızlaştırmanın en büyüğü yapıldı devletin her önemli kurumuna. neden? çünkü biliyordu o neslin ona oy vermeyeceğini. ama bilmediği bir şey var ki rabbim ona onu şahit yapacak eminim. her dakikasına aldığı her nefese hakkım helal değildir. böyle biline.
 • berlin zirvesindeki yürüyüşünü gördünüz mü? bir gözü toprağa bakıyor.
  hesap kesilmeden gitmek yok, daha yaşayacağın hapishane yılları var.
 • alfalik goreceli bir kavram degildir.

  "tamam ulkeyi yonetemiyor bence de ama adam alfa abi yaaeaae."

  boyle bir alfalik mi var?

  ota boka alfa demeye alismis sozluk ergenlerinin yasadigi ulkede millete hizmetkâr olmaya gelmis biridir. yani kendisi her konusmasinda oyle diyor, biz de millet olarak hizmet bekliyoruz.

  almanya gibi 13.5 milyar avro butce fazlasi verdigimiz, asgari ücretin 5 bin lira oldugu gun, issizlik istatistiklerinin binde uclere dustugu gun oturur;

  "aga atip tutuyolar hakkinda ama adam alfa" deriz. yigidin hakkini yigide teslim de ederiz.

  ama agustos 2019 itibariyle 453 milyar dolar borcu olan bir ulkenin, 13.5 milyar avro butce fazlasini nereye dagitalim, napalim simdi diye kara kara dusunen almanya hakkinda "almanya bizi kiskaniyor" diyen bir kisi icin alfa dersen, ben en hafif tabirle "git baktir bi, beynin var mi senin?" filan der, asagilarim.

  ulkede insanlar acliktan once cocugunun ve karisinin, ardindan kendi canina kiyiyor, issizlikten kendini kabloyla asiyor, bu gelmis alfa diyor.
 • sol frame'de ismini görünce 'hep heyecanlandırmış' kişidir :)
 • kısa süre önce macron'a saydırıp ardından berlin'de pek samimi görüntüler vermiş akp genel başkanı.

  mesajı aldık reis.

  https://odatv.com/…kontrol-et-demisti-19012020.html
 • aktroll'lerin artık danışmanlarına laf edecek kadar perişan oldukları akp genel başkanı.

  ahahaha bir de liyakat demiş herif utanmadan ahagaha. he yawrum he, ah o danışmanları olmasa şimdi şahlanmıştı türkiye.

  ulan elinizde bir tane bile savunabileceğiniz parametre kalmadı. artık reis'in konuşmalarını, kendi kitlesi bile ciddiye almıyor. al macron'a saydı o kadar ama yeni fotolara baktığımızda meğer şaka yapmış *
 • hasan sabbah kendisinin yanında melektir.
4 entry daha