19515 entry daha
 • kadına, gence, öğrenciye, fakire zerre kadar değer vermeyen insan.
 • bülent arınç'ın son konuşmasına bakılırsa artık partideki iki numaralı isme bile bir şey sormayan kişi. kızlı-erkekli ev konuşması sonrası aynı şekilde danışmanı da toparlamaya çalışmıştı sanırım onun da haberi yoktu. bugünkü ortamı sağlayabilmek için ilk yıllarında her adımını planlayan adam kimseye sormadan kafasına eseni dan dun söylemeye başladı ancak kültürel birikim konusunda sıkıntılı olduğu düşünülürse bu kafayla fazla gidemez gibi.
 • bülent arınç'a vereceği cevabı çok merak ediyorum, acaba konuyu yine "cehape zihniyeti"ne bağlayabilecek mi?
 • bülent arınç'la ilgili olarak beklenen açıklama gelmiş, özetle bakanlar kurulu'nda görüşürüz, gerekeni gerektiği yerde ben yaparım (!)

  http://www.ensonhaber.com/…iklamasi-2013-11-09.html
 • daha önce diretip ortalığı kasıp kavurduğu bir düşüncesini inkar ederken "ben öyle demedim, abartıyorlar" tarzındakı soylemlerinde, ışık hızıyla yarışabilir.
 • milleti nâmerde el açtırtmamış reis!

  http://www.youtube.com/…ih41wspo7c&feature=youtu.be
 • amelie gibi ince ruhlu başbakandır. geceleri evinin penceresinden istanbul silüetine bakıp derin düşüncelere dalar.

  "şu anda kaç tane öğrenci evinde kızlı erkekli seks partileri yapılıyordur acaba?.."
 • bunu sevmeyenin muhakkak atatürkçü oldugunu zanneden beyinsiz got killarinin taptigi sozde lider. adam yakinda ananizi da satacak hala mal gibi duracaksiniz
 • öğrenci evleri konusunda her kesimden ayarı yiyince 'ben öyle mi dedim yaaaa nalaka' diyerek kıvırmaya çalışan adam. bir de sadık kitlesi var bunun fatih tezcan gibilerden oluşan. erdoğan tüm ülke olarak kanalizasyonda yaşayacağız dese heyecanla götlerindeki boku kendi suratlarina çalarlar.
 • çok ağır muhafazakar (bana göre sapkın diyebileceğim) bir bakış açısı var, ona göre bir tek o doğru. hoşgörü, saygı, tolerans, bu tip kelimeler onun için eğilip bükülmekle eşdeğer. gelişmiş batı ülkelerinin toplumsal temeli ve güçlerinin arkasındaki "düşünce özgürlüğü", "birlikte yaşama", "azınlık hakları" gibi düşüncelerden bihaber. ne söylediğinin önemi yok, deli saçması, veya kendisini bağlar deyip geçebiliriz ama turkiye'ye verdiği en büyük zarar onun gibi düşünenlerin giderek artmasıdır. internette bir anket okuyorum, sonuçlarına inanamıyorum. odtu'den yol geçirilsin mi diye soruluyor, yarısı hakli buluyor, öğrenci evlerine mudahele edilsin mi diye soruluyor, yarısı edilsin diyor. 10 yıl önce böyle sacmasapan hareketler politikacıların aklının ucundan geçmezdi çünkü herkes karşıydı sonuçta. ama şimdi bir kesim aklını kaçırmış, akp ve tayyip ne yapsa kayıtsız şartsız destekliyor. biz ne zaman böyle olduk? korkarım gitse de bu ektiği nifak tohumları hep kalacak, milleti birbirinden nefret edecek şekilde ayrıştırmayı başardı.
29972 entry daha