21124 entry daha
  • dün akp grup toplantısında söyledikleri arasından şu cümle cidden dikkat çekici;

"bunların elinde şantaj kasetleri var. bu devletin en tepesinden en aşağısına kadar, kaç kere söyledim. cumhurbaşkanının da şantaj kaseti bunlar da var, benim de vardı, genelkurmay başkanı’nın da. ama ben diyorum ki benimle ilgili varsa çıkıp açıklayın, ‘açıklamazsanız namertsiniz’ diyorum."

hani fuat avni diyordu ya, bu kasetleri servis eden aslında cemaat değil diye, ben inanıyorum bu lafa artık. çok net aba altından sopa gösterme, "c.başkanlığı konusunda kafamda kurduklarımı sakın baltalama ha!" iması. çok acaip çok.
  • bu 23 nisan hasta olmamış, kutlamalara katılabilmiş kişi; maşallah.
  • 2002'de iktidara geldiğinde kürt ve ermeni kelimeleri hakaret olarak kullanılıyordu. bugün ise kürtlerle adam gibi müzakere edilip savaş durduruldu ve türkiye başbakanı 1915'te ölenler için taziye mesajı yayınladı.
    işte bu adamın türkiye'yi getirdiği nokta bu.
  • bu yıl yerine geçen 23 nisan bebesi tarafından laf sokulmamış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. adam bildiğin kahkaha atıp alkış yapıyor çohhgg enteresan. laf sokmayın la bidaha adama garibim nasıl seviniyor.
  • ölene kadar başbakan olsun umurumda değil yeter ki televizyona çıkıp konuşmasın, yüzünü göstermesin. yemin ediyorum tansiyonum çıkıyor kendisini görünce.

böyle millete böyle başbakan yakışır daha ne deyim.
  • şaka maka bana sempatik gelen adam. insan birinden nasıl hem nefret eder hem de sempati duyar bilmiyorum. keşke başbakan yerine bizim mahalle bakkalı falan olsaydı. yaptığı her icraatına küfür edip. bazı içten bakış ve hareketlerini de sempatik buluyorum nedense. baya stockholm sendromu yaşıyorum sanki. ülke halkının % 45'i gibi.
51404 entry daha
hesabın var mı? giriş yap