şükela:  tümü | bugün
40416 entry daha
  • amerikayla birlikte suriyeyi karıştırarak suriyedeki kürt yapılamasına en büyük kıyağı geçmiş, pyd'yi kurtarmak için peşmergeyi türk topraklarından geçirerek bu kıyağını pekiştirmiş kişi. sonra ne olduysa anlaşma bozuldu. şimdi türk askeri canıyla kanıyla uğraşsın dursun, recep tayyip erdoğan'ın kendi çocuğu değiller ya.
  • a hahahahhahahahahahahaaa kadro isteyenlere yine siktiri çeken başkan. tokat konuşmasında burası kaç kişilik diye sordu, bin efendim deyince yok siz yanlış biliyorsunuz dedi. inan be adam bari kurmaylarına inan be hahahahahah.

kadro isteriz diye bağıran bir grup insana, yav amaaaan veririz hele dedi. ahh cumhurbaşkanım ahh
  • haftanin her günü, cumartesi demeden pazar demeden insan nasil konusabilir. hangi saatte hangi kanali acsak konusuyor.
    yedi gün ne anlatabilir insan, ne konusabilir. kendisi ve partisine oy veren vatandaslara, onlarca yillik iktidarlari süresince akp'nin bes tane iyi yaptigi sey sayin diyoruz, sayamiyorlar.
    ben bes bin tane kötü icraatini sayabilirim.
    ülkede milyonlarla telaffuz edilen göcmen sayisi, oyuncak haline gelmis egitim sistemi, emeklilerin ölsekde bu cileden kurulsak diye gün saymasi, vatandasin cocuklarinin ülke icine sigmayip ülke disinda operasyonlara gitmesi, bir iken üc olan terör örgütleri, gidasizliktan gözünün feri gitmis bir genclik.
    uluslararasi alanda sifirlanmis itibar, türk deyince yurt disinda herkesin yüzünde alayli bir ifade beliriyor.
    tarim durma noktasinda, et fiyatlari altinla yarisiyor, kasaplar gramla satis yapiyor.
    istanbul sehrinde mutsuz, umutsuz yasamaya alisan insan yiginlari, havaalanlarinda agir makinalilarla volta atan özel kuvvetler.
    ortadan ikiye bölünmüs birbirine düsman gibi bakan ve girtlaklamak icin uygun zamani kollayan kitleler.
    onbes yil ile bu gün arasindaki pozitif gelisimi, her anlamda;
    politik
    sosyolojik
    kültürel
    ve ekonomik olarak
    akp'li vatandaslar suraya yazsinlar da bilgilenmis olalim.
    bunca toz duman,hengame icinde bir pazar günü bile insanlara rahat vermeden, sürekli ayni goygoy'u yaparak konustukca konusan, narin ve güzel ülkenin,
    bilgisiz cumhurbaskani.
  • keşke hala okuduğu iiir ziya gökalp'e ait olan kişi diye bilseydik kendisini
  • eğer ben bu başlığa dilediğim şeyi yazamıyorsam buradan gitmenin vakti çoktan gelmiş ve geçmiş demektir.

2016'nın bir benzerini yaşatacak partili memur.

http://sendika62.org/…avas-turkiyeye-sicrar-467716/
  • oylar da destek de bayır aşağı gidiyor. bugünkü tüm hengameden anladığım bu. yoksa, bir il başkanı seçimi için bu kadar yaygara koparılmazdı.
    eskide amerika'ya falan atarlanırdı, şimdi yeni seçilmiş bir kadın yöneticiye kadar geriledi..

meral akşener, canan kaftancıoğlu... siyasi ömrünü kadınlar bitirecek gibime geliyor. zira kadınlara fazla ses çıkaramıyor. serde mağdur etmek var, tüm karizma çizilir o zaman
  • kaftancıoğluna ne dedi bilmiyorum ama ne dediyse kılıçdaroğlu yüzünden demiştir. chp ile uzaktan yakından alakası olmayan birisini partine sokarsan rakibinde senin kusurunu örtecek değil siyaset orası.

sınırlarımız arkasındaki kürtlere karşı kararlı diyenler olmuş. bunlar başka ülkede yaşıyorlar herhalde? bugün karşı çıktığımız ypg liderini 2 sene önce ülkeye getirdiler. ankara'da yemek yediler. televizyona çıkardılar. bu mu kararlılık anlayışınız?

2019 seçimlerinin startını bu kadar erken verdiğine göre ya çok hevesli, ya da gerçekten işler istediği gibi gitmiyor. bakalım neler olacak. bu kadar erken başlayan seçim atmosferi ortamı çok gerecektir. yine ne vatan hainliğimiz kalacak ne şerefsizliğimiz.
3867 entry daha