33499 entry daha
  • sahsi düşünceme göre, bu ülkeye en fazla zararı vermiş siyasetçidir kendisi, türkiye'nin tüm tarihi boyunca.
  • türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı.

son günlerde pek keyifsiz görünüyor. rusya ile yakınlaşma, s400 muhabbeti derken sam amca tarafından tehdit edildiğine bağlıyorum bu durumu.

bana öyle geliyor ki artık cumhurbaşkanı olarak da siyasetçi olarak da misyonunu doldurmuştur kendileri. bence artık dinlenme, torun sevme zamanıdır.
  • ben bu seçimlerde yüzde 60 gibi bir oy alacağını düşünüyorum. muhalefet insanlardaki tükenmişlik ve umutsuzluğu kıracak bir çıkış yapamazsa şu anki cumhurbaşkanını değiştirmek isteyen
    insanların sandığa gitmemesi gibi bir durum oluşabilir gibi hissediyorum.
    ayrıca meral akşener'in cumhurbaşkanı seçilmesini isteyenlere, recep tayyip erdoğan için bunun bulunmaz bir nimet olabileceğini ve yaklaşan ekonomik bunalımı kendisinden başka bir kişinin göğüslemesinin yalnızca ve yalnızca recep tayyip erdoğan'a yarayacağını düşündüğümü söylüyorum, ve ekliyorum öyle kaçmak yok, 16 yıl boyunca aldığı yatırımları toprağa betona gömen, inşaata yatıran bir zatın adım başı avm açılmasını sağlayan, tüketime dayalı ekonomik modeli bu halka dayatmanın siyasi bedelini ödemeden bir kahraman gibi tarihe geçmesine izin vermeyin diyorum. kendisinin tekrar tüm bu olacaklardan sorumlu cumhurbaşkanı olmasını diliyorum, dramatik bir şekilde halkın desteğini kaybedene kadar karşıtları umutlu olmalı.
  • haziranda tekrar seçilerek ülkenin afedersiniz anasını belleyecektir zaten muhalefet tam bir kaos içinde ittifak falan da olmayacak ki bu ülkenin kronik sorunu bu ve bundan da çok güzel beslenen bir lider o yüzden umut falan yok çok olsa 2. tura gider ordada kararsızlar lanet olsun aq bu mahalefet bi bok beceremeyecek diyeceklerin oyları ile %60 ı bulur muhalefet daha bu ülkeyi okuya dursun adam ülkesinin ne bok olduğunu iyi biliyor ölene kadar ülkeyi yönetecek öle eblek eblek bakıcaz
    siyasi bölünmüşlüğü her fırsatta kendine bir şans olarak çevirecektir
  • meral akşener’i kaale bile almayan siyasetçidir. bilinçli olarak kendisine ne cevap veriyor ne de hakkında konuşuyor.

biz çok gördük... size göre hdp seçimden birinci çıkacaktı. ekmeleddin kekosu cb olacaktı. kılıçdaroğlu bu sefer kazanacaktı. kazanmazsa istifa edecekti. ekonomi bu sene kesin çökecekti. rte kanser yakında ölecekti. ülkeden kaçacaktı gibi sayısız saçmalayışlarınızı ve her seferinde mal gibi öyle kalışlarınızı. şimdi de çıkıp iyi parti iktidar olacak adlı filminizim çekimlerine başlamışsınız. onu da izleriz anam sıkıntı yok.
  • kabataş olayı ile ilgili görüntüleri açıklayacağını söylemesinin üzerinden 1000 cuma, hatta 1 milyon cuma geçecek olan lider. tabi bu dünyadan göçmeden açıklamazsa...
40159 entry daha
hesabın var mı? giriş yap