34520 entry daha
  • "kapitalizm, gölgesini satamadığı ağacı keser" demiş marx.

millet bahçeleri ise kestikleri ağaçların yerine gölgesini satmak için çalı dikme projesidir.

millet bahçeleri: yeşili yok edilmiş şehirlerin yeni rant kapısı!

http://www.reelhaber.com/…n-yeni-rant-kapisi/19012/
  • tatar börekçisi degilmiş.

biyikli.
  • güle güle gençliğimin hırsızı, akepe'nin başı.
    2002'den beri istisnasız her an nefret ettim senden ve seninle ilgili her detaydan, bir de sesinden.

öyle kötüsün ki, kötülüğün adeta yüz bulmuş halisin. sen hayatımızdan çıkınca, eski yandaşların yani yeni düşmanlarının senin hakkında yazacağı kötüleme kitaplarını en yakın benzinlikten, dondurma dolabının yanındaki o sepetten 5 tl'ye alacağım.. ne hikayeydi ulan gençliğimizi aldı ama bir defa bile desteklemedik, her seferinde dik durduk diyerek kitabı en yakın kağıt geri dönüşüm fabrikasına vereceğim ki o kitap için bile kesilen ağaçta detayın kalmasın.

bırak ve git artık, yurtdışında da sarayların, paraların vardır, bırak bizi batırdığınla bırak.
  • bugün sehrimde gerçekleştirdiği miting nedeniyle saatler boyunca gökyüzünde helikopterler, denizde savaş gemisi bulunduran mevcut cumhurbaşkanı ve başkan adayıdır.

binlerce polis memuru güvenlik ve işleyiş için farklı illerden şehrimize getirilmisler. 15 gündür ailesini göremediğini söyledi memurlardan birisi.

yolunuzu kapattiklari için beklemek zorunda kaldık. reis otobüsün önünde satranç kutusu firlatiyordu. yaklaşık 10 metre mesafeden gördüm kendisini. allah daha uzun ömür versin ama lütfen artık bıraksın. dinlensin artık. buna ihtiyacı var.
  • zamanında bir çiftçi kardeşimiz rte'nin karşısına çıkıp derdini anlatmaya çalıştığında "artistlik yapma lan, ananı da al git buradan" diye azarlamıştı. hakaret etmişti mağdur olan çiftçiye. koruma ordusu yaka paça uzaklaştırırken, çiftçi; " benim karşıma çıkacak güce sahip degil, hangi yüzle geldi bu memlekette?" diye isyan etmişti.

gece gece aklıma düştü, hakikaten hala hangi yüzle bakıyor sefalet içinde yaşamaya mahkum ettiği insanların yüzüne?
  • en güçlü rakibi ince ne vaat ediyorsa veya hangi konuya değer biçiyorsa çok değil 3 gün sonra aynılarını dillendirmeye çalışan ama zekası yetmediği için "işte görüyorsunuz güzel bir küre" minvalinde cümleleriyle kendisini ve danışmanlarını rezil rüsva etmeye doyamayan yolcu.
  • dün burnu havada olan bir seçmeni tarafından kendisine oy istendi. yıllardır oy isteme ihtiyacı duymayıp sizin oyunuza kalmadık havasında konuşan o adam telefonla arayıp oy istedi. ilk kez yaptı bunu ve arama sebebi sadece oy istemekti laf arasında falan söylemedi yani. kazanır kaybeder bilmiyorum, ancak seçmeni gerçekten kaybetme psikolojisine girmiş.
  • yakın bir zamanda '' türkiye cumhuriyeti'ni ben kurdum '' demesini beklediğim politikacı. eli kuğındadır.
  • bakıyorum da adamı savunanlardan bir tane elle tutulur adam yok. ben onun yerinde olsam "susun siz beni övmeyin " derdim. melih gökçek gibi bir zararlının mesela ne faydası olabilir? itibarı olmayan, ülkeyi zarara uğratmış, talancı adamlar hepsi. mesela tansu çiller. bir zaman da semra özal okşuyordu yanağını.
    sözde sanatçı tayfası da aynı..
    hep mi bu fırsatçı, düşük ahlaklı olur bir tane bile adam olmaz mı mesela? kaliteli, karakterli bir tane isim rica ediyorum var mı 1 tanecik bile olsa razıyım?
  • "selahattin pkk hdp terorist"

butun cumleleri bu keywordleri iceriyor.

ya hayirdir sen guneyimizde kurulan kurdistan'i hemen unuttun mu? vanalari filan kisiyordun, asip gurluyordun barzani'ye ne oldu?

kalkip muhalefeti elestiriyorsun "vaatlerinde terorle mucadele yok" diye.

sinirlarimizda kurdistan kurulmasina goz yummus hatta belki de destek olmus bir adam sifatiyla nasil boyle laflar kurabiliyorsun? adin bati medyasinda ve kamuoyunda isid lideri olarak anilirken, fethullahci teror orgutunu buyuttugunu bizzat kendin itiraf ederken ne tetorizminden ne mucadelesinden bahsediyorsun?

bakin barzani'ye ozerklik verildi. ıki gun karsiymis gibi eyy meyy dendi sonra sessizce kapatildi. eger bu adam ve zihniyeti bu ulkede egemen olmaya devam ederse tipki israil'in filistin isgali gibi caktirmadan, yavas yavas, yillara yaya yaya turkiye kurdistan topraklarina katilacak. ne de olsa buyuk orta dogu projesinin piyonu olmak bunu gerektirir.

ona terorist, buna nazi diyorsun. yahu bu sozleri soyleyebilecek en son kisilerden birisin, farkinda degil misin?

ne dersen de, bence sen terorist oldugunu soyledigin kisilerden daha tehlikelisin. cunku ozun, sozun bir degil.

her firsatta eski turkiye'ye öcü deyip eski turkiye'yi batiranlarla (devlet bahceli, tansu ciller) kol kola gezen bir adamin lafina guvenilmez.
39107 entry daha
hesabın var mı? giriş yap