şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
44081 entry daha
  • çocuk gibi değil mi ya? sevmediği insanların ismini farklı telaffuz ediyor. cehape, esed, eskiden mehape derdi artık demiyor. ahhhaahaha ulan millet bu adama tapıyor ya kafayı yiyecem :))
  • reis, bu heyecanla ve oluşan reaksiyonla ayasofya'yı açtın açtın yoksa bir daha zor. bu büyük iş sana nasip olsun istiyorsan davranmanın tam zamanı. ateisti bile gelip kıyama duracaktır emin ol.

ey istanbul, sen hilâfetin merkezisin büyük düşün.

ey çılgın türk, asıl çılgınlık nasıl yapılırmış göster âleme.

dünyanın neresinde bir kelebek vurulup katledilse istanbul'a aşkı ve şerbeti gelir.
  • ayasofya’yı ibadete açması halinde ateistler gelip kıyama falan durmayacaktır. kuzum siz ateizmi tam olarak ne zannediyorsunuz?
  • hilafetin merkezini istanbul zanneden destekçileri varmış ki bugün bunu da öğrenmiş oldum.

(bkz: halifelik)
  • kendisi daha 1 yaşındayken açılan esenboğa havalimanı'nı kendisinin yaptırdığını söyleyen link, akıl sağlığının çok fazla yerinde olmadığını düşündüğüm, ülkenin başına gelmiş en yalancı, akıl ve mantıkla bağdaşmayan açıklamalara damga vuran siyasetçi.

edit: havalanı'nın yenilendiğinden bahsedenler falan var gerçekten siz nasıl bir pisliksiniz ya. bir şeyi yapmak ve onarmak arasındaki farkı kavrayamayacak kadar zavallı mısınız ? burada yaptığı şey bariz şekilde insanların algısıyla oynamak ve belli kesimi buna inandırmak. bu açıklamaya inanacak milyonlarca insan var bu ülkede. bunun çok iyi farkında olduğu için her açıklaması bu şekilde algı ile oynama üzerine. neden biz yeniledik demek yerine biz kurduk diyor ? gerçekten zavallı insancıklarsınız.
  • yeni zelanda'daki terör saldırısı ile kendine bir mağduriyet oluşturacağı adım gibi bildiğim cumhurbaşkanı. nitekim de beni şaşırtmadı. yine şaşırtmayan birşey var üstte bir yazar da paylaşmış zaten. olaydan sonra düzenlediği mitingde rte aynen böyle söylüyor;

"istanbul'a konstantinopolis diyor. ayasofya'yı cami yapacaklarmış, bu can bu ten de olduğu müddetçe buna asla izin vermem."

dil sürçmesi değil bunu allah söyletiyor. aslında kendisi eleştiriyi hak etmiyor yıllardır böyle gafları var ama gel de orada deli gibi alkışlayan sığır sürüsüne anlat bunları. bu adam bu yüzden iktidar işte.
  • demin kanalları gezerken ntv'de tekirdağ mitingine canlı yayın olarak denk geldim. meydanda bulunan herkese oradaki dev ekrandan yeni zelanda'daki katliamın videosunu göstermekteydi! biz internet ortamında bulamıyoruz bu vahşet görüntülerini ama ülkenin cumhur başkanı herkese mitinginde izlettiriyor...
    (bkz: welcome to turkey)
  • adam iyice balatayı sıyırdı, mitinglerde 15 mart 2019 yeni zelanda cami saldırısı görüntülerini yayınlıyor oy için.

is winter coming rte?
  • ben dedim aranan düşman bulundu diye, mesajdan yürüdünüz yok öyle bir şey diye.

(bkz: #87754510)

reis sektirmedi katliam görüntülerini mitinginde kullandı: http://www.cumhuriyet.com.tr/…uleri_yayinlandi.html
148 entry daha