49673 entry daha
  • lise mezunu olduğu için imzaladığı herşey aslında geçersiz olan şahıs.
    tabii ki gerçek bir hukuk devletinde yaşıyor olsaydık.
  • bugun yaptigi, nato ile ilgili aciklamalarinin altina imzami atiyorum.
  • gercekten sozlukteki sevicilerinin beni guldurdugu insan. tipler her gun su sekilde;

of nasil koydu
    reis ayari verdi
    sokuyor lafi durduramiyoruz
    yine got etti

seklinde her gun girdiler okuyoruz. ulan adam siyaset mi yapiyor, asik atismasina mi girmis bir ben cozemiyorum sanirim. ekonomi surunuyor, millet acliktan intihar ediyor, issizlik tarihi boyutta ama buradaki saksakcilar liseli gibi yancilik yapiyor.

neyse mal varligina dair az once izledigim bir video'yu paylasacagim. beyin olarak liseden mezun olamamislara duyurulur.

edit: erdoğan ailesinin mal varlığı
  • lise mezunu olduğu için imzaladığı herşey aslında geçersiz olan şahıs. tabi şu anki hukuk sisteminde birşey ifade etmiyor.

lakin, devran döndüğünde çok şey ifade edebilir geriye dönük olarak, bütün ihaleler, atamalar, kararnameler sorgulanır, zararlar ilgili kişilerden tahsil edilebilir, uluslararası mahkemeler dahil kimse de ağzını açıp tek laf edemez.
  • ilkokul veya mektep mezunu bile olsa modern putların yerinden oynamasına vesile olmaktadır. allah senden razı olsun reis.
  • bugun londra'da halkin icindeyken "barış pınarı harekati ne alemde?" diye bir soru cumlesi kurmus olan ak partisinin tc. cumhurbaşkanı.

sayin cumhurbaskanimizin danismanlarini ve doktorlarini goreve davet ediyorum!!!

kendisine; trump'in ulkemize ve sahsina yonelik yazdigi "mektubu" muteakiben mevkidasi bile olmayan abd baskan yardimcisi ile ayni masada yaptigi pazarlik hatirlatilmali, bu pazarlık sonrasi abd baskan yardimcisi mike pence'in, türkiye topraklarinda, sanki kendi ukesindeymiscesine rahat sekilde barış pınarı harekatinin bitirildigini kamuoyuna yaptigi aciklamaya iliskin o meshur video izletilmeli, trump'in kendisine "senin icin cok calisiyorum" deyisi ve "ulkemizi yonettigi surecte yapmis olduğu 17 yillik malvarligi birikimini aciklayacagı"nı beyan etmesi sonrasi ve sözde pyd/ypg komutanina dizdigi ovguler tane tane izah edilerek baris pinari harekatina nokta kondugunu lutfen hatirlatmali.
  • lise mezunu olduğundan dahi şüphe ettiğim insan. gerçek bir hukuk ülkesinde yaşıyor olsaydık, kendisi şu an yaşıyor olamazdı. hakkında irili ufaklı yüzlerce dava açılır, onlarca kere asılırdı. neyse ki çomarın harman olduğu yerdeyiz. *
  • pkk aşığı cxp mensuplarınca saldırıya uğrayan türk devletinin lideridir.
68 entry daha