58207 entry daha
  • beni once dinsiz sonra allahsiz yapti.

yonetimi sayesinde kazanc sagladigim tek durum budur.
  • esad'a yanlamaya başladı,seçim öncesi göstermelik suriyeli gönderme şovu hazırlıkları bunlar ama esad yer mi bunları.adamlar ne kadar çer çöp,sapık,katil boş suriyeli varsa bize şutladılar,ülkelerini temizlediler.geçen rio karnavalı gibi festival düzenlemişler görüntülerdeki herkesin eli yüzü düzgün,bizim burdaki suriyelilerle yakından uzaktan alakaları yok.
  • gençliğe hitabede anlatılmaktadır
  • ülkenin asıl sorunu kendisinin izlediği politikalar ve akp hükümetinin icraatları değildir.

asıl sorun, daha doğrusu sorunun kökeni bu halktır. bu halkın cehaletidir.

yoksa kendisi de tüm insanlar gibi fanidir, eninde sonunda toprağa karışacaktır, ebediyete kadar iktidarda elbette durmayacaktır ama şayet o günleri görürsek biz bu halkın cehaletinden daha çok muzdarip olacağız. çünkü bu cehalet bertaraf edilmediği sürece gelecekte yanlış insanları iktidara getirme potansiyeli her daim olacaktır.

ek olarak da cebindeki paraya güvenip de “bana göre ekonomi çok iyi, hiçbir sorun yok” diyerek yapılan yanlışları görmezden gelen insanlar bu ülkede azalmadığı sürece işimiz daha çok yaş.
  • oyları dibi gördüğü için amerika tarafından kendisine 8,5 milyon mülteci oyu hediye edilen akp genel başkanı. ancak bu malum sonu değiştirmeyecektir. türkiye'de tayyip erdoğan dönemi ilk seçimle birlikte sona erecektir.
  • zorunda kalmadikca ulke menfaatine is yapmayan yonetici.

izledigi politikalar o kadar gerceklikten kopuk ki, elini hangi ise atsa arap sacina ceviriyor. bu arada ulke olarak buyuk maddi manevi maliyetlere katlaniyoruz.

bakti ki is kilitlenme noktasina gelmis ve kendisi siyasi olarak bundan zarar gormeye baslamis, ilk basta yapmasi gereken makul hamleyi yapmak mecburiyetinde kaliyor.

millet olarak bu izdiraba niye katlanmak zorunda oldugumuzu anlamakta gucluk cekiyorum.
  • yakında çıkıp sosyalizmi ilan edeceğini düşünüyorum.

market fiyatlarına müdahaleler, depoları basmalar, kira artış oranı belirlemeler, tarım marketleri falan açmalar, araç satışına sınır getirmeler...

erkan baş gelse böyle yapamazdı. serbest piyasanın içinden geçiyor hünkarımız.
  • (bkz: noktasında)

metinlerini her kim yazıyorsa her şeyi "noktasında" diyerek anlatıyor. 2002'den beri sürekli kendisini ekranlardan dinlemek zorunda kalan ve hiç kitap okumayan halk da konuşurken yerli yersiz "noktasında" demeye başladı. noktasında aşağı noktasında yukarı. türkçe bu kadar kıt bir dil değil. baygınlık geçireceğim şu kelimeyi duymaktan.
15450 entry daha
hesabın var mı? giriş yap