64952 entry daha
  • 56-70 gün sonra umarım gidecek olan, hukuksuzca üçüncü kez aday olamayışının üstünü örtmek için gündemin sürekli olarak geri zekalı ekşiciler tarafından linçlerle değiştirildiği cumhurbaşkanı
  • çanakkale köprüsüne 16.5 milyon araç geçis garantisi vermiş, son 1 yılda köprüden geçen araç sayısı 2 milyon. (fark 14.5 milyon)

kisacası ekibi öyle bir hesap yapmış ki %85 oranda hesap sapmış.

bu şuna benziyor, istanbuldan karsa gitmek icin yola cıkıyorum, vardığım yer izmir.

neyse en azindan köprüyü denizin üzerine yapmayı başarmışlar. ya köprüyü de yanlış yere yapsalardı.

mesela, yolcu garantili kütahya hava limanını bence eskisehir'e yapmak isterken, yanlışlıkla kütahyaya yaptılar. çünkü bütün kütahya oraya buraya uçsa verilen garantiyi yerine getiremiyor. 1.317.000 yolcu garantisi verilmiş, 11 bin kişi havalimaninı kullanmış. ama olur böyle %98lik bir yanılma payı. %100 yanıldığı dönemlere göre yine başarı...

67 sene daha ülkeyi yönetmesi halinde daha düzgün hesap yapabilecek siyasetçi. tabi ekibi biraz degiştirmesi lazım. hüda-parın ittifaka katılmasıyla bilimin ışığında nice başarılara imza atacaktır.

edit : bölgede yaşayan yazar arkadaşlargörsel
    görsel
    mesaj göndermiş. söylediklerine göre köprü yanlış yere yapılmış.

edit; (bkz: 13-20 mart haftası deprem bölgesi acil ihtiyaçları)
  • ülkemizin geleceğini sırf kendisi istedi diye karartan kişilik.
    suriyelileri bu ülkenin vatandaşlarının rızasının olup olmadığına bakılmaksızın türk vatandaşlarının ekmeğine paydaş çıkarttınız.
    nasıl olsa kendi kesesinde harcamıyorlar bize dayatıyorlar vereceksin bu adamlara ekmeğini diye.
    sebep; ben büyüklüğümü kanıtlayacam. senin büyüklüğünü göreceğiz.

şimdi yada yarın veya bir sene sonra ülkemde bu insanların tek bir tanesini istemiyorum.
  • ülkeyi 21 yıldır yönetmesine rağmen muhalif olduğu iddia edilen sözlükte günlerdir gündemde olmayan kişi. yazarların hepsi yalan yanlış iftiralarla muharrem ince'yi karalamakla meşgul çünkü. bu da tarihe not düşülsün.
  • ısledigi suclarin cogu muhalif insan yada partiler tarafindan iyice idrak edilemedigini dusunuyorum..

ve hala muhalefetin diline calinan bir parmak bal ile oyalatildigini bu durumun ise kimseyi rahatsiz etmedigini gormekte oldugumuz parti baskani…

bir suc ne kadar buyukse sizin suc ortaklarinizda o kadar buyuktur ve bir kisinin feda edilmesi demek tum sistemin cokmesi anlamina gelecektir..

son olarak defolup gitmesine 56 gun kalmis siyasetci…
  • düşünsenize bir gün kalkıyorsunuz ve ülkenin başında artık rte yok. şu verdiği yaşama sevincine bakın.
  • türkiye cumhuriyetinde kendisine karşı şu şartlarda seçimi kaybetme ihtimali olan tek adayı karşısına çıkartmalarından da anlaşılacağı üzere koltuktan kalkması kesinlikle istenmeyen şahıs.
  • 21 yıldır oy vermediğim başkan. bu secimde sırf kk nefretimden oy vermeyi düşünüyorum. son konuşmalarını da çok beğendim. gercekten kk icin tam da hak ettigi sekilde konusuyor. hele yıpranmasin diye aciklamadiklari aday bye bye kemalmis :) demesine bayıldım. inşallah 21 sene sonra bi yerinin. kili olmam ahaha yardır reis affetme bye bye kemali
  • burada bende dahil askerlikte şafak saymayan pek çok kişiye şafak saydırıyor haşmetli. durumun vahameti daha farklı anlatılmazdı herhalde. 100 yıllık cumhuriyet döneminde bu ülkenin başından pek çok cumhurbaşkanı ve başbakan geldi geçti ancak hiçbiri bunun kadar kindar, öfkeli ve koltuk sevdalısı değildi. seçim kendisi için kesin kaybedilecek ona hiçbir şüphe yok ancak bu koltuğu nasıl devredecek o konu halen en büyük soru işareti. depremin üzerine bir de siyasi gerilimin sebep olduğu toplumsal karmaşa ve kaos hali bu ülkenin isteyeceği en son şeydir. umarım kavgasız gürültüsüz biter bu seçim.
8591 entry daha
hesabın var mı? giriş yap