• kendi taraftarları tarafından ciddi ciddi eleştirilen akp genel başkanı...
    bugünleri görmeyiz diyordum ama bildiğiniz fanatikleri bile ona laf etmeye başlamış, arka planda ne oldu acaba???
  • hem izmir'de camilerden bella ciao caldirip, hem de muhalefete sucu atan akp genel baskani.

sanki sucluyu bulmus, mahkemeye cikarmis, chp'li oldugu kesinlesmis bu da yardiriyor. seni taniyorsam adim gibi eminim ki sen yaptirmissindir bu isi.
  • gazi demiş birileri, hangi savaşa gidip gazi olmuş, yada türk milletini arkasına alıp savaşa girmiş onun gaziliği ancak sarayında muza basıp düşerse olur.
  • reis bu aralar kafaya koymuş belli, chp'yi kapatacak. bu aralarki söylemleri direkt ama direkt chp'yi vatan haini ilan eden cinsten. eskiden beridir yapıyor zaten bunu ama en fazla seçim döneminde yapardı ve bu kadar ağır derecede de yapmazdı. dikkat ediyorum 2 aydır çok ağır eleştirilere başladı. bunun üstüne bunun aktrolleri de çok ağır şekilde chp'yi suçlamaya başladılar. örnek verecek olursak (bkz: süleyman ışık) videosuna denk geldim bugün. o videoyu izleyince bariz bir şekilde chp'nin bu aralar hedefte olduğunu anladım. bu son günlerde olan camiden bella ciao çalınması da bu provakasyonun bir parçası olduğunu düşünüyorum. yakın zamanda kokusu ortaya çıkar. fiili olarak olan diktatörlüğün artık adının koyulacağı bir döneme giriyoruz gibi...
  • gücü ele gecirmeden önce düsünceleri ne güzel bir adamdi simdi ne hale geldi vallahi insan hayret ediyor.
  • bu ülkeye level atlatan kişi.

iyi anlamdan çok kötü anlamda diyorum bunu.

fransız ihtilali fransaya ne kadar level atlattıysa, rte de o derecede level atlattı türkiyeye.

ne mi demek istiyorum?

çok sancı çekti fransızlar o zamanlarda. çok kayıplar verdiler. acıdan farkındalık doğdu.

rte de yaptığı siyasetle hem muhalefete hem halka sancılar çektirdi. öldürmeyen şey onu güçlendirir der ya nietzche, aynı o hesap, rte bu milleti öldürmedi ama güçlendirdi.
  • akıl alır gibi değil.ülkenin birliğinden sorumlu kişi,3-5 oy fazladan almak için resmen iç savaşa sürükleme tehlikesi olan şu cümleleri nasıl kullanabilir:camilerde bu şarkılar çalınırken,chp yöneticileri zevkten dört köşe...
    inanılmaz .bir insanın şu lafı söylemesi artık ülke için çok ciddi ve tehlikeli bir durum.sırf iktidarda kalmak için insanları birbirine kırdırtmak.bunu bile göze almak.iş artık iyice rayından çıktı.demedi demeyin.
  • orta vadede iyice yeşerecek olan deizm ve ateizm tohumlarını halka zerk etmiştir. uzun vadede de islamı ülkede en zayıflatan adam olacaktır, hatta olmuştur.
  • fazla yapacak bir şeyi de kalmadı artık. çıkıp onu bunu hedef gösteriyor, hakaret ediyor o kadar.

he deyin geçin işte.
  • karma (bkz: bülent ecevit) 'in ahi
hesabın var mı? giriş yap