• değişmeyen tek şey recep tayyip erdoğan'dır.
  • hülya avşar, hasan kaçan ve polat alemdar'ın direnişçilerin temsilcisi olduğu hayali bir ülkeyi yönetmektedir.
    işi zordur.
  • içinde "ironi için dahi olsa" hiçbir olumlu tümce kullanılmaması gereken biri.

örnek: "rte sayesinde toplum ilk defa direnişe geçti."

yapmayın abi. ne olursa olsun, olumlu sözcük ve tümcelerden kaçının. emiyorlar bunları her halükarda. yapmayın. kendisini yaptığı kötülük için ters anlamlı olsa da "tebrik" vs. etmeyin.
  • halen daha 90 yaşındaki dedemi kafalama politikası uygulamaktadır. başarılı da olmaktadır, aferin kendisine. bi de 90'lar nesli var tabi kafalaması gereken, kısmet artık..
  • çoğu politikacı gibi ateisttir.
  • artık ciddi ciddi allaha tanriya herhangi bir yuce varliga inanmadigini dusundugum basbakan. bunu onun inancini sorgulamak icin soylemiyorum kendinedir inancı ama şöyle bir durum var ki tanidigim cogu dini bütün müslüman arkadasimda yalan soyleme korkusu var. kimse görmez allah bilir korkusuyla butun bir milleti ilgilendiren yalanlari bu kadar rahat atamazlar.

ınancini gectim vicdaninin da olmadığını düşündüğüm abasbakandir nedenini ise bir kac dakikanizi ayirip halk tv'yi polis saldirisi varken izlerseniz anlarsiniz.

ote yandan artik basbakanlik yapamadığını düşündüğüm insandir zira bir ulkenin basbakani ben yuzde bilmemkacin basbakaniyim diyerek insanları ikiye boluyorsa ya o ülkeden vazgecmistir ya da ciddi anlamda bir otekilestirme plani icerisindedir ki bunlar da basbakanlik gorevinin disina cikiyor.

son olarak yukarıda belirttigim yuzde bilmemkacin basbakani olan insana diyorum ki benim basbakanim olmasan da olur istemiyorum olmani da zaten ama lütfen insan ol ve bana aileme yatak odama afedersiniz vajinama karisma. saygilarimla.
  • gezi olayları için artık anladığım kadarıyla "eğer dağa çıkıp 30 yıl boyunca 40.000 asker şehit edip, bir de köy yakmazsanız, sizi anlamam ve görüşmem mümkün değildir." demekte olan kişi.

yoksa terör örgütü lideriyle görüşen, taleplerini dinleyip söz veren bir adamın, taksim'de hayatında eline silah almamış insanlara karşı yaklaşımı bu olamaz.
  • istanbul benden önce çöldü demiş adamdır. hayal gücünü siz düşünün.