• bülent arınç'a vereceği cevabı çok merak ediyorum, acaba konuyu yine "cehape zihniyeti"ne bağlayabilecek mi?
  • bülent arınç'la ilgili olarak beklenen açıklama gelmiş, özetle bakanlar kurulu'nda görüşürüz, gerekeni gerektiği yerde ben yaparım (!)

http://www.ensonhaber.com/…iklamasi-2013-11-09.html
  • milleti nâmerde el açtırtmamış reis!

http://www.youtube.com/…ih41wspo7c&feature=youtu.be
  • amelie gibi ince ruhlu başbakandır. geceleri evinin penceresinden istanbul silüetine bakıp derin düşüncelere dalar.

"şu anda kaç tane öğrenci evinde kızlı erkekli seks partileri yapılıyordur acaba?.."
  • bunu sevmeyenin muhakkak atatürkçü oldugunu zanneden beyinsiz got killarinin taptigi sozde lider. adam yakinda ananizi da satacak hala mal gibi duracaksiniz
  • öğrenci evleri konusunda her kesimden ayarı yiyince 'ben öyle mi dedim yaaaa nalaka' diyerek kıvırmaya çalışan adam. bir de sadık kitlesi var bunun fatih tezcan gibilerden oluşan. erdoğan tüm ülke olarak kanalizasyonda yaşayacağız dese heyecanla götlerindeki boku kendi suratlarina çalarlar.
  • çok ağır muhafazakar (bana göre sapkın diyebileceğim) bir bakış açısı var, ona göre bir tek o doğru. hoşgörü, saygı, tolerans, bu tip kelimeler onun için eğilip bükülmekle eşdeğer. gelişmiş batı ülkelerinin toplumsal temeli ve güçlerinin arkasındaki "düşünce özgürlüğü", "birlikte yaşama", "azınlık hakları" gibi düşüncelerden bihaber. ne söylediğinin önemi yok, deli saçması, veya kendisini bağlar deyip geçebiliriz ama turkiye'ye verdiği en büyük zarar onun gibi düşünenlerin giderek artmasıdır. internette bir anket okuyorum, sonuçlarına inanamıyorum. odtu'den yol geçirilsin mi diye soruluyor, yarısı hakli buluyor, öğrenci evlerine mudahele edilsin mi diye soruluyor, yarısı edilsin diyor. 10 yıl önce böyle sacmasapan hareketler politikacıların aklının ucundan geçmezdi çünkü herkes karşıydı sonuçta. ama şimdi bir kesim aklını kaçırmış, akp ve tayyip ne yapsa kayıtsız şartsız destekliyor. biz ne zaman böyle olduk? korkarım gitse de bu ektiği nifak tohumları hep kalacak, milleti birbirinden nefret edecek şekilde ayrıştırmayı başardı.
  • delikanlılığın kitabını 3-5 cilt halinde yazan adam.

delikanlılığı bu birikimiyle kendisinden öğrendik;

ama şu lafını açıklamasını görmek lazım;

benim o kitaptan anladığım böyle, söylenen sözü geri almak olmaz.

"ben öyle mi dedim, konuyu fuhuşa, zinaya, evlere paldır küldür girmeye kadar getirdiler..."
  • pek gururlu bir babadır.

oğulları, gelinleri; kızı, damadı ve sümeyye the first ile muhteşem bir başarı öyküsüdür.
    dünya lideridir.
    sonracıma aile olarak; bir armatörlük olsun, altıncılık, medyacılık, hastanecilik daha biiiçok sektörde bu aile başarıdan başarıya koşmaktadır.
    sen gel 11 yılda bu kadar çocuk 20 li yaşlarından gelsin 30 larına da böyle başarılar elde etsin.
    tebrik etmek gerek. bunlar tabii heep telekinezi. (bkz: telekinezi ile garantili kariyer başarısı)

- evet ironi yaptım. ara ara açıklama yapmak lazım geliyor "ironidir kesin bilgi" diye -

ek :
    ironi nedir bilmiyor bunlar ya.
    şaka şaka yaptım.
    şaka yazdım. şaka ....
  • biat kelimesinin anlamını bilmeyen zavallılarca savunulması ironik olan kişi..

rüzgar dönünce" trollüyorduk olm sizi aajdhfhsa" diyeceklere bel bağladıysa hali düşündüğümden de vahimdir..
hesabın var mı? giriş yap