şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
  • butun secimlerde chp'ye oy vermis biri olarak diyorum ki son zamanlarda ataturk'e gosterdigi sevgi ve saygiyla eminim ki benim gibi pek cok secmenin kalbini kazanmistir ve bir sonraki secimde bizlerden gelen oylarla %65-70 bandina cikacaahagavavababa amacin ne cumbaba? ıki ataturk guzellemesi yaptin diye hicbir solcu ya da ataturkcu sana oy vermez. boyle yaparak ataturk dusmani sagcilarin da oyunu kaybedersin.

alem adamsin vallahi.
  • atatürk'ü zihinlerden silemeyeceğini nihayet anladı.

(bkz: papaz elbisesi dahi giyerim)
  • gazi meclisin m.kemal'e verdiği ''atatürk '' soy ismini 15 yıldır özellikle ve titizlikle hiç kullanmayıp 10 kasım 2017 tarihinde ise birden çok defa zikretmiş olan politikacı.

eğer bu söylemi bilinçli bir politika olarak değiştirmediysen senin bu dünyadaki bütün günahlarını bana yazsınlar ey reisi cumhur.

yaptığın şeydeki samimiyetsizlikten adım kadar eminin.
  • daha düne kadar atatürk ve arkadaşlarının ülkeyi sadece belli bir kesim için kurtardığını düşünüp bugünlerde ise gerçekten kafamda hala anlamlandıramadığım bir şekilde en büyük atatürkçü! olan kişi.

bir gecede nasıl atatürk sevdalısı oldum? diye kitap çıkarsın, en başta ben alacağım.

allah gerçekten seçmenine kolaylık versin.
  • son konuşmaları bile trolleri susturamamaktadır.

demek ki aktroller kontrolden çıkmış.
  • böyle bir adamdır.

yapacağı, söyleyeceği hiçbir şeye güvenilemez.

aynı sebepten de söylediği şeyler çomarları tarafından "sikik davamız öyle gerektirdiği için bunları söylüyor yoksa tabii ki böyle düşünmüyor" denerek sindirilmektedir...
  • bu baslik ankara sulh ve ceza mahkemesinin...pardon yanlis yerdeyim galiba.
  • türkiye'nin en ve tek yetkili ağzı. çok tehlikeli.
  • makarnacı, kömürcü tayfasıyla karıştırmaması gereken bir kitleye sevimlilik yapma çabasında. biz unutmadık, sana da unutturmayacağızneden bizden nemalanamayacağını.
  • birisi bir dur desin kendisine. cumhurbaşkan!ı ama arabaya takılan cam filminden sınavlara kadar her şeye el atıyor. oyuncakçıya girmiş çocuk misali, oynayamayacağı, oynamaması gereken şeyleri elinden bırakıp işine odaklanmalı... cam filmini boşver, sen suriyeye bak, avrupaya bak, turp emmiye bak...