• 10 kasım atatürk'ü anma töreninde beştepe'de chp'ye sallamaktadır.
    yorum yapamıyorum.
  • en son alkolik diyordu ulu önder gazi mustafa kemal atatürk'e şimdi dilinden düşürmüyor. neyse an itibariyle en dinlenesi konuşmayı yapan cumhurbaşkanıdır.

sonra da eşeği niğde'ye sürsün bence.
  • (bkz: yav he he)

beştepe'de anma törenine bonzai çekerek çıkmış bence. kendisi atatürkçüymüş. 'atatürk kavramı'nı chp değiştirdiği için atatürk'ten uzaklaşmış millet. millet derken bare kendisinin evde zor tuttuğu %50'lik kısmı belirtseydi. chp'nin zihinsel fetişizmine atatürk'ü yedirtmezmiş bak bak.

işin ilginç kısmı orada olup, şu konuşmayı dinleyenler de gayet normal bir şekilde alkışlıyor. sanki ezelden beri atatürk'ün izinden gidiyorlarmış gibi. daha birkaç sene önce 'ayyaş' değil miydi arkadaş, hayırdır?
  • bir itirafta bulunmak istiyorum:

siyasetinin yavaş yavaş erimeye başlaması,

gerilemesi karşısında canhavliyle verdiği yanar döner kurtulma tepkileri,

artık ortaya sürebilecek -etik ya da değil- hiç bir kozunun kalmamış oluşu,

kendi inşa ettiği labirentte kaybolmuş olmasına rağmen her şey yolundaymış gibi davranıyor olması,

karşı yönden gelen kamyonu görmesine rağmen inadı ve gururu uğruna ters şeritten çıkmıyor oluşu....

yalan değil dostlarım, için için hoşuma gidiyor çaresizliği!

yargılanmak, hapse girmesi ya da başka cezalar değil önemli olan. önemli olan işte bu: "kişisel" olarak dibe batışı, kimsenin bulamayacağı açıklarda batıyor oluşu.

unutulmak istenen hatıralarımızdan biri oluyor iyice...

bir daha başımıza gelmeyeceğini seziyorum böyle bir şeyin. bu adam tekamül sürecimizde önemli bir süreçtir, bu adam bizim için bir dersti.

ve ders bitiyor diye dostlarım, inanın çok seviniyorum!
  • chp'nin, sahiplenmekte zorlandigi bazı değerlere kerhen de olsa sahip çıkmaya çalışan biçare reis...
  • kendisini ataturk dusmanligiyla tanidigimiz, ataturk demekten ozenle kacinan gercek recep tayyip erdogan 10 kasim 2017 de ölmüştur, onun yerine yahudi asıllı is adami (bkz: yossi cohen) gecmistir.
  • atatürk'ü zihinlerden silemeyeceğini nihayet anladı.

(bkz: papaz elbisesi dahi giyerim)
  • gazi meclisin m.kemal'e verdiği ''atatürk '' soy ismini 15 yıldır özellikle ve titizlikle hiç kullanmayıp 10 kasım 2017 tarihinde ise birden çok defa zikretmiş olan politikacı.

eğer bu söylemi bilinçli bir politika olarak değiştirmediysen senin bu dünyadaki bütün günahlarını bana yazsınlar ey reisi cumhur.

yaptığın şeydeki samimiyetsizlikten adım kadar eminin.
  • daha düne kadar atatürk ve arkadaşlarının ülkeyi sadece belli bir kesim için kurtardığını düşünüp bugünlerde ise gerçekten kafamda hala anlamlandıramadığım bir şekilde en büyük atatürkçü! olan kişi.

bir gecede nasıl atatürk sevdalısı oldum? diye kitap çıkarsın, en başta ben alacağım.

allah gerçekten seçmenine kolaylık versin.
  • son konuşmaları bile trolleri susturamamaktadır.

demek ki aktroller kontrolden çıkmış.
hesabın var mı? giriş yap