• ben dedim aranan düşman bulundu diye, mesajdan yürüdünüz yok öyle bir şey diye.

(bkz: #87754510)

reis sektirmedi katliam görüntülerini mitinginde kullandı: http://www.cumhuriyet.com.tr/…uleri_yayinlandi.html
  • kendisi hakkındaki su götürmez gerçekleri kanıtlarıyla birlikte dile getirdiğin zaman direkt hapse atılabiliyorsun. aslında hiç bir şey yapmasan da adamın bir cümlesi ile hayatın kararabiliyor...
    mütemadiyen halkı birbirine karşı kışkırtıyor, olmamış olayları olmuş gibi anlatıyor, yanlış kararlar alıp yanlış işler yapıyor ve sonra da bu yaptıkları için başkalarını suçluyor...
    bütün devletin organlarının başındaki taifesi bu adamın dudaklarından çıkacak bir kelimeye bakıyor harekete geçmek için ve bunun sevgiden değil korkudan olduğu aşikar...
    kendisinin göz önünde yaptığı şeyler için siyasi rakiplerini suçluyor.
    bağımsız ve üzerinde baskı kuramayacağı psikiyatristler tarafından incelenmesini isterdim...
  • adam kalkıp katliam görüntülerini izletmiş mitinge katılan herkese ve canlı yayın yapan kanallara. ki her bu tüm kanallar demek hemen hemen. oturup katliamın olduğu anları izletti insanlara. öyle bir vatan aşkı işte
  • onu bunu bilmem ama gittiği iller özelliklede seçim öncesi ve sonrası yaptığı mitingler dünya rekoru olabilir. kaç yaşında hala azimle çalışıyor bıkmadan usanmadan hemde. sadece 1 günde birden fazla ile gidip aynı enerjiyle azimle yapabiliyor olmak bile ayrı bi başarı. bunun yurt dışılarını falan saymıyorum bile. sevin sevmeyin ama sırf bunun için bile saygıyı hak ediyor. kime desen gel yap şu mitingleri ilden ile dolaş ikinci gün başlarım böyle işe der bırakır. ister uçakla ister helikopterle bırak beni mitinglere adım bile attırmasınlar bana yine yapmam yapmazsın yeminle.
  • %10-15 dolaylarında kararsız seçmen var ve bu kararsız seçmenlerin büyük bölümü akp seçmenleri. ekonomik olarak zor durumdalar ve günün sonunda devlet yardımına muhtaçlar.

istanbul ve ankara kaybedildiğinde, bu basitçe bir yerel yönetici değişikliği olmayacak. o kararsız seçmenler muhalefete oy verdiklerinde, muhalefetin erken seçim isteyeceğinin farkına varmışlardır. erdoğan hiçbir şekilde erken seçim kararı almaz, ayrıca daha sert bir yönetimle karşı karşıya kalırız ve o insanlar cezalandırılırlar.

ha bu şartlarda da erdoğan'a oy vermiyorlarsa, demek ki iktidarın kesinlikle değişmesini istiyorlar demektir. ek olarak; bu durum chp'ye veya iyi parti'ye oy verecekleri anlamına gelmiyor, sadece yeni bir partiye oy verirler.
  • partisi akdeniz,ege ve marmara'da azınlığa düşüyor. bu konuda tek kelam etmiyor ama kendini peygamberle özdeşleştiriyor. eskiden sadece taraftarları bu tür yorumlar yapardı,şimdi kendisi de artık böyle konuşmaya başladıysa iş kötü demektir.
  • buradan kendisine keyifli haftasonları dilediğim c.başkanı...
  • yobazlar ayasofya konusunda diretmeye devam ettikçe , tayyip de cami yapmamak konusunda direttikçe en son bizden de oy alacak gibime geliyor. yakında cemaatlere savaş bile açabilir amk.
  • sirf passolig uygulamasindan bile hakkimi helal etmeyecegim kisi. futbol keyfinin kart, parola, sifre, vkn, mail, telefon, yillik aidat vs gibi detaylarla mahvedilmesi yönünde sistemi değiştirmiştir.
    alt tarafi bilet alip gidip takimin macini izleyecegiz. 65 yaşımdaki babam bunları nasıl yapacak? e-mail, parola, siteye giriş şifresi, kart şifresi, vkn vs vs . bir de bu eziyet gibi uygulama için yıllık 41,50 tl veriyoruz. hizmet değil eziyet için. yazık günahtır valla.
  • zamaninda kendisine oy verdigim icin beni bin pisman etmis kisidir
    son mitinglerini izleyen camiye kilicdaroglu saldirdi sanir
hesabın var mı? giriş yap