• şehit annesini de muhalefet ettiği için mahkemeye çıkartmayı başardı.

daha oy vermemek için ne olması gerekiyor? bir bilinmezlik.
  • suriyelilerin bu ulkede kalmasini cok hafife alan siyasetci.
  • alzheimer başlangıcı olan orta dünya lideri. barış pınarı operasyonunun amacını 2 milyon suriyeliyi geri göndermek olduğunu söylemesinin üzerinden 1 ay geçmeden "anlayışımızda suriyelileri geri göndermek yok" diyor. tedavisine bir an önce başlanmalı. allah muhafaza yoksa fethullah gülen e yine hasret bitsin çağrısı yapabilir.
  • kendisi için türkiye cumhuriyet’inin tüm varlığı amaç değil araçtır. islam’a ters tek bir adım atmamıştır, buradan anlaşılıyor ki islam dinin peygamberi muhammedin hayatını çok iyi biliyor. eğer onun gibi de eski arapça okuyup yazabiliyorsa tam olmuştur. diğeri gibi.
  • normalde tuvaletci olarak bile calistirilmayacak bu kisinin cok enteresan bir islevi var ve biz mevzuyu hala cakamadik. cok pis ketenpereye geliyor turkiye ve sinir ulkeleri.
  • kendi halkının sıkıntılarını görmeyen üstüne üstlük demeclerinde sertliği birakmayan ve adaletteki değişimi bilerek ve isteyerek sağlayan kötü bir ic siyasetçi. ne vicdanen kalbime girebilmis ne de aklen aklima. ahirette konuşacağız.
    fakat, ayni sinir ve agresifligi yurt dışında sergilemesi çok hoşuma gidiyor. kim ne derse desin suriye hamlelerini seviyorum ve beklentim çekilmeyen ypgyi toz etmek ve yok etmek.
  • yarın yine gerçek kurucu liderin önünde saygı duruşunda bulunacak olan.
  • suriyeliler konusunda yaptığı gibi her söylediğini yiyor. esas derdi t.c. sınırları değil islam aleminin sınırları. onun için önemli olan o sınırlar. ("benim tek derdim islam islam islam"-secim kürsüsü)
  • barış pınarı harekatıyla ilgili eleştiriler bilgisizliğe dayanıyor. operasyonu durdurduğumuz, korktuğumuz sanılıyor. aksine oyunu bu sefer biz kuruyoruz ancak sadece silahlı güçle değil, siyaseten de. bekle gör yapıyoruz şuan. amacımız pkk’yı esed’in kucağına itmek. nasıl olacak, geçen gün esed’in son rafinelerinden birinde patlama oldu ve kullanılamaz hale geldi, halk sokakta kuyruklarda. esed’e işlenmiş petrolü ambargo sebebiyle kimse satamıyor iran dışında, o da gemiyle naklediyor, bir ay önceki gemi krizini hatırlayanlar bilir. esed’in elinde kalan tek koz pkk’nın elindeki alanlarda bulunan rafinerileri ele geçirmek. geçirmezse tanklarını hareket ettirecek yakıt bulamaz. bu da bittiğinin göstergesidir. her geçen gün lehimize işliyor. istediğimiz zaman suriyede vurur geçeriz pkk’yı, mesele ne kadar az hasar alacağımız.

göreceksiniz çok yakında deir ez zor’da rejimle pkk arasında kıyamet kopacak.. bu sefer oyunu biz kurduk.
  • suriyelileri göndermezse, suriyeliler onu gönderecek.
hesabın var mı? giriş yap