şükela:  tümü | bugün
 • sonu, bakan olup da yeniden milletvekili adayı olamayan selma aliye kavaf' ile arasındaki ilişkiye benzeyecek diyor ve arttırıyorum.

  edit: başlık başa kalmış. bu arada tahminim de kısmen tutmuş.
 • henuz kaseti cikmayan iliski oldugu one suruldu. (veya ogrenildi.)
  (bkz: kaset calismasi)
 • başıma bir şey gelmeyecekse ilk defa 2009'da duyduğum bir söylenti. bana bunu aktaran kişi milliyetçi-muhafazakar bir partinin genel başkanının özel kalemi. ankara kulislerinde herkesin bildiği ama dile getirmekten kaçındığı bir ilişki olduğunu iddia etmekteydi. sonuçta insani bir meseledir, doğruluğu yanlışlığı kimseyi ilgilendirmez, üzerinden siyaset yapılmaması gerekir.
 • nimet çubukçu'nun 2011'de eşinden boşanmasına sebebiyet verdiği söylenen ilişki.
  ayrıca, chp'li muharrem ince tarafından mecliste hafiften dem vurulduğunu düşünüyorum. 2010'da nimet çubukçu andımızı değiştirmeyi gündeme getirince muharrem ince şöyle demişti:

  “sayın bakan, sürekli andımızla uğraşıyorsunuz. ’bu andı ben bile yazarım’ dediniz. bu size bol gelir. ben sizin adınıza yazdım: ‘doğruyum, çalışkanım, yasağım, haksızlıkları paklamak, haklıyı paylamak, milletimi bölmek, parçalamak; ülküm yükselmek, geriye gitmektir. varlığım recep tayyip erdoğan’ın varlığına armağan olsun’

  link

  nimet çubukçu'nun "varlığım recep tayyip erdoğan'ın varlığına armağan olsun" lafı sırasında renginin attığını farketmiştim...
 • 30 mart öncesi açıklanacak belge veya görüntülerden herhangi birisinin içeriği olabilecek ilişki.

  edit: başlığın 5 mayıs 2011'de açıldığını görmeyip de bu iddiaların seçim arefesinde taze ortaya konulmuş iddialar olduğunu öne süren malları görmemizi sağlayan ilişkidir.
  - ayrıca iki insan arasındaki ilişkiyi yalnızca seksten ibaret gören sığ kafalıları da görmemizi sağlamıştır. çünkü tayyip erdoğan ve nimet çubukçu arasında "iş ilişkisi" kabul edilebilecek bir ilişk mevcuttur. bir bakan ve başbakanın birbirinden habersiz ve iletişimsiz olarak ülke yönetiminde yer alması mümkün değildir. bu yüzden "recep tayyip erdoğan & nimet çubukçu ilişkisi" demek asla bir suçlama sebebi olarak kullanılamaz.
 • (bkz: ooo seks)
 • ulkede hic bir seyin tam ve dogru olmadigi gibi, siyasette rozalinda'ya baglamis durumda. turkiye degil westeros'ta yasiyorz resmen. george martin okusa, duysa yasananlari 4 kitaplik entrika malzemesi toplar cok net.
 • (bkz: vay anasini)
 • gerçekte var olan ilişkidir.e tabi emine hanım da boş durmamıştır.ama onun açıklanmasının daha sırası var.