şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah akla takılan sorudur. şimdi sağlık durumu malum. hak her an vaki olabilir. bugün varız yarın yokuz. peki yarın yok olursa rte yerine kim ya da kimler geçer ola?

edit: ölsün diye adak adamıyorum yahu. hak vaki olursa diyorum. durduk yerde akitleri karıştırmayalım arkadaşlar. gülücük gülücük
  • tabi ki damat ferit paşa’nın yokluğunu aratmayan, yeni nesil damat berat albayrak olacaktır. başka aday görmüyorum ben.
  • o yüzden ölmüyor işte.
  • akit'e yapılmış güzel bir ekşi sözlük ortası.
    (bkz: fetöcü vatan hayını ekşisözlük reyiz ölsün istiyor)
    yani ben akit yazarı olsam böyle bir fırsatı kaçırmam başlığı yapıştırırdım. sonra ver elini sedat kapanoğlu yahudi, başak burut siyonist vs. vs.
  • (bkz: recep tayyip erdoğan'ın ruhu)

ruh çağırma seanslarıyla ülkenin yönetilmesine sebep olacak hede.
  • kim geçerse geçsin; menderes'in ölümü sonrası demokrat parti'ye ne olduysa, turgut özal'ın ölümü sonrası anavatan partisine ne olduysa, ak parti'ye de o olacaktır. sağ partilerin kaçınılmaz gerçeğidir, lider ölünce yok olmaya mahkumlar.

rte bile olsa, kimsenin ölmesini dilemem. ama şayet ölecek olursa, kazanan türkiye olacaktır, cumhuriyet olacaktır.

edit: yazar bir arkadaş mhp de sağ parti diyerek özelden saydırmış. bana göre mhp sağ parti değil, aslında mhp parti bile değil. 2002'den bu güne rte ne zaman ihtiyaç duysa yanında olmuş, onu kurtarmak adına kurucu değerlerini ayaklar altına almaktan çekinmeyen bir oluşumdur. o kadar. ne eksik, ne fazla.
    türkeş ne diyordu, "bizim islam gibi bir davamız yok, bizim tek bir davamız var o da türkçülüktür." bu sözü söyleyen liderden, milliyetçiliği ayakları altına aldığını söyleyen siyasal islamcılarla kol kola gezen lidere.
    alparslan türkeş bugün yaşasa, yüzlerine tükürürdü!
    alparslan türkeş bugün yaşasa, yüzlerine tükürürdü!
  • (bkz: system error)
  • her liderini kaybetmiş parti gibi yok olmaya mahkumdur, bu kanunun tek istisnası chp'dir. rte sonrası çok büyük bir iç hesaplaşma başlar, hepsi birbirini fetöcülükle suçlar.
  • (bkz: süleyman soylu) maalesef.

beterin de beteri var :))