şükela:  tümü | bugün
  • asrın liderimizin, "günümüz şehirleri insana huzur vermiyor, beton beton beton. ortada ruh yok, huzur yok." şeklinde yaptığı isyandır.

isyanın görüntüsü.

adam haklı tabi.
    chp nereyi boş bulduysa beton döktü.
    hatta kılışdar deprem toplanma alanlarını bile sattı, yerine avm/site yaptırdı.
    ne yazık ki sayın cumhurbaşkanımız mücadele etmesine rağmen chp'nin bu betonlaşma politikasıyla başedemedi...
  • yosi kohen?
  • başka başlıkta da yeşil görmek isteyen ölsün demiş.

kuantum dönüşlerine geçti.

büyük ihtimalle içine doğru sıkışıp süpernova patlaması olacak.

çünkü o bir sıtar.
  • kurumsallıktan uzak patron şirketlerini anımsatan isyandır.

patron bir karar alır, ne kadar yanlış olsa da o karar bir şekilde uygulamaya konulur. daha sonra ileride şirketin burnu boka battığında aynı patron "yahu kim önerdi bunu? böyle şey de olmaz ki!" diyerek topu diğer bütün çalışanlara atar, hatta bu çalışanlar arasından bazıları kovulur. sadece iş bilmez patronun egosuna zeval gelmesin diye devamlı benzer tiyatrolar oynanır durur.

ayriyetten biyofilik tasarım* ile belki biraz kurtarılabilecek bir durumu anlatan isyandır.
  • daha fazla dayanamayip sorumlusunun ben oldugumu aciklayacagim gercege yapilan isyandir.

hayir, hatirladigimdan veya kanitim oldugundan degil. boyle bir ozguven karsisinda sorumlu olan olsa olsa benimdir.
  • sanırım arada 15 yıldır ülkeyi aralıksız yönettiğini unutuyor. gelecek sefere çaktırmadan birisi çıkıp "doğru söylüyorsun bizim hatalarımız çok oldu, artık ileride daha dikkatli olacağız" falan deyip aksaraya doğru götüm götüm gitmeye başlasın. belki boşluğuna denk gelir, çaktırmadan başkanı değiştiririz.