1. vasatın altı zekaya sahiplerdir.
    takip edilesi hiçbir özelliğe sahip olmadıkları gibi turgut özal'ın çocukları kadar da eğlenceli değillerdir.
    bi' zeynep, bi' ahmet olamanın çok uzağındalar.
    hepsini geçtim bi' korkut özal kadar bile olamadılar.
  2. bunlardan burak erdoğan ehliyetsiz araba kullanırken kırmızıda geçerek sanatçı sevim tanürek'i, 35 metre arabasının altında sürükleyerek öldürmüştür. sonrasında ne olduğunu merak edenler için:

(bkz: #22408786)

aynı hız tutkunu burak erdoğan işine gelince şehit analarına "askerlik yan gelip yatma yeri değil" diyen babasının tabiriyle sağlığı elverişsiz raporu alarak askerlikten "yırtmıştır".

(bkz: kocan askerlikten yırttı diyorsun)

bilal erdoğan ise 21 güncük süren bir askerliğin yanında, hem burslu okuyan hem de gemicik sahibi başarılı bir öğrenci ve iş adamıdır.

(bkz: 2 milyon 325 bin dolara gemi alıp burslu okumak)
  3. hadi biraz insan olalım.

recep tayyip erdoğan evvelinden önce ölse bir hastalık sebebiyle, bunların elindeki imkanların bir bir ellerinden alındığın görmek kadar beni mutlu edecek başka bir şey yok.

eskisi gibi gitmeyecek 20-25'ler, yaptıkları ticaretler sonucu aldıkları gemiciklerin iş yapamaz hale gelmesi, aldıkları bursların bir bir kesilmesi ve okumak konusunda yaşayacakları sıkıntılar.

benim tahminim sevgili padişahımız rte de olacakların bilinceind. bunun için kurduğu ilişkiler ile oğullarına para kazandırtıyor. çocuklarını değerli holdingleri olan iş adamları ile evlendiriyor. çünkü kendisi de biliyor yarın bir gün aniden hakkın rahmetine kavuşursa çocuklarının başlarına geleceğini. bence bu konuda akıllı bir strateji izliyor, ama hala vicdanının dediği kadar ve gözyaşlarının da gösterdiği kadar temiz olmadığının tüm dünya gibi o da farkında. olacakları görmüş ve adım atmış. cannnnııııım benim!?

recep tayyip erdoğan'ın çocukları hakkında bilgi verin