şükela:  tümü | bugün
 • https://www.youtube.com/watch?v=xxmtqly75l4

  umarım kendisine kavuşur.
 • beyinsiz oktroll hezeyanıdır.

  tayyip erdoğan en fazla; fetö denen deyyus'un ecevit'inden demirel'ine, özal'ından, tansu, mesut ya da nice siyasisine kadar herkesle aynı kareye girme çabası kadar yakınında bulundu.

  ak parti demiyorum. ak parti'ye aldığı pekçoğusu doğal olarak aynı muhafazakar faunus içinde yer aldığından bunlarla kesişeni vardı ama erdoğan hep mesafeli yakınlıkta durdu. (bu israil uşakları o zaman muhafazakar taklidi yapardı ve bugün "biz dün de nefret ederdik" diyenler de zaten bunları müslüman zannettikleri için nefret ederdi. nitekim o eski nefret edenlerin bazısı bunların imansız yüzünü görünce bugün onların müttefiği oldu)

  erdoğan belki de erbakan iltisakı nedeniyle fetö'ye her zaman mesafeli durdu. onu fetö ile müttefik sanmak ya aptallık ve bakarkörlük veya siyasi cerbezeden kaynaklanır. sadece o zaman kendisine uzak da olsa muhafazakar gördüğü için yakınında olmalarını istedi. güçlerinden doğal olarak siyasi fayda görmek için. (erdoğan'ın siyasi fayda görmesini, bir siyasi tavra girmesini bazı salaklar dürüstlüğe aykırı görür şimdi)

  ve bu videodaki fetö denen adamın türkçe olimpiyatlarına ise ancak yıllar sonra, 2012 haziranında gitti. yani erdoğan'a 2012 şubat ayında mit üzerinden operasyona kalktıklarında. haliyle orada "gel hoca, garipsin ve senin bu garip tavırlarına -"-tahammülümüz yok-" tavrı aslında meydan okumaydı. o gün pek çoğumuz o krizi yakından bilemediğimiz için bu tavrı göremedik ama bugün bunca hadise sonrası hala o tavrı fetöyü davet olarak nitelemek dediğim gibi ya en dip aptallıkla veya siyasi sahtekarlıkla izah edilir.