• gezi parki olaylarinda katledilen insanlara sevinebilen hayvanlari uzecek haberdir.
  • biz kimsenin ölümü veya hastalığı için oh olsun diyecek kadar ahlaksız değiliz yalnız hastalığını bile 'halk'ına söylemekten aciz bu hitler bozuntusuna da geçmiş olsun demiyoruz.
  • --- spoiler ---

bir süredir kolon kanseri tedavisi gören erdoğan’ın durdurulamayan ishal nedeniyle 5 gün boyunca tedavi gördüğü belirtildi.
    --- spoiler ---

söyleyebileceğim herşey gg diye ispiyonlanacağından sükunetimi koruyorum.
    adam artık her konuştuğunda birkaç demeçlik saçmaladığından bayramda yokluğunu hissetmedik.
    mesela en son aynı konuşma içinde
    (bkz: üç çocuğu bu vatana hibe edin)
    (bkz: eyyy nobel sen nasıl barış ödülü dağıtıyorsun)
    gibi gibi bombaları kucağımıza bıraktı kaçtı, biz bayramda onlarla oyalandık.
    o sırada kendisi sıçmakla meşgulmüş meğersem.
    allaam gülmiyim gülmiyim diyorum da durdurulamayan ishal nedir ya!
    bir dur bir düşün artık
    "allaam ben ne büyük kötülük ettim de beni böyle cezalandırıyosun"
    de bir.
  • ishala yakalanmış diyorlar. bilinmeyen bir şey değildi.

ağız ishaline yakalanmıştı uzun zamandır.

not: gg diye ispiyonlanmış. girmez merak etmeyin. polisin öldürdüğü gençlere iyi olmuş diyenler dışarda. bundan bir şey olmaz.
  • ne ölmesini ne de hastalanmasını isterim. daha hesap vermesi gereken koca bir halk ve ödemesi gereken bir bedel var. bunun karşılığında 90 yaşına kadar falan yaşaması gerek.
  • kimsenin hastalanmasını istemem ama ölen gencecik çocukları düşününce
    (bkz: ilahi adalet)
  • direk babam geliyor aklıma bu adam ne zaman hastaneye kalksa.

babam 7 kere anjiyo oldu, biri hariç hepsi keyfi nedenlerden. o ilkinde zaten by-passa kadar uzadı süreç ancak ondan sonrakilerin zamanlamasına bakıyorum hepsi götü sıkıştığı zamanlar.

alacaklılar yığılır, ödeme yapamaz anjiyo olur. kirayı ödeyemez, anjiyo olur. elin karısına kızına sarkmıştır hesap sormaya gelirler, anjiyo olur. bu 6 anjiyonun hepsinde doktorlar gerek yok derler; duygu sömürüsü yapar, ağlar-zırlar, ortalığı yıkar sünnetten kaçan çocuklar gibi eninde sonunda o anjiyo'yu olur.

bu konuda tek üzüntüm; sümeyye ayda 52bin lira maaş alır babası sayesinde, benim 100 küsür bin borcum ve hacizli banka hesaplarım var. ikisi de baba anasını satayım.
  • külliyen yalan haber. rte asla hastaneye kalkmaz, hele hele kaldırılamaz.
    gerekirse rte hastaneyi kaldırır. şunun şurasında mecliste oylatsın yeter, akpli vekillerin kolları rte ne istese kalkıyor zaten.
  • otuz bir agustosta iyilesip taburcu edilmesiyle sonlanir. on bes gun erken basladilar bu sene.
hesabın var mı? giriş yap