şükela:  tümü | bugün
 • bu çirkin isimle olmamak şartı ile lise müfredatına artık konması gereken derstir. gelecek nesillere liderlerinin iç ve dış düşmanlarla verdiği savaşı detaylı şekilde öğretmeliyiz.

  iktidara geldiği yıllarda kemalist cuntacıların nasıl yargıyı ve orduyu ele geçirmiş olduğunu, askeri silah ihaleleri yoluyla nasıl devlet bütçesini amerika ve israil'e akıttıklarını, recep tayyip erdoğan'ın kemalist darbecilere nasıl direndiğini, hapse atıldığını ama yılmayarak hepsini bertaraf ettiğini öğretmek türk milleti olarak bizim görevimiz.

  gezi parkında, atatürkçü ve kürtçülerin dış istihbarat örgütleri ile işbirliği yaparak isyan çıkardığını günlerce sokakları savaş alanına çevirip, bankaları, otobüsleri yakıp yıktığını, polise molotof ile saldırdıklarını anlatmalıyız. tabi bu işin sonunda sembol haline gelen atatürk kültür merkezi'nin de ibret olması için yıkıldığını ve tabi türk devletine meydan okunamayacağının bütün gezicilere öğretildiği bilgisini de es geçmemek lazım.

  türk devleti terör unsurları ile savaşırken, ypg gibi örgütlerin chp tarafından legal ilan edildiği, chp'li milletvekillerinin terörist cenazesine katıldığı altı çizilerek yazılmalı.

  atatürkçülerin devletin yaptığı gizli operasyonu fetö terör örgütü ile işbirliği yaparak açığa çıkardığını ve kendi gazetelerinde bütün dünyaya ilan ettikleri de es geçilmemeli.

  batılı ülkeler türkiye'ye haddini bildirmek için ekonomik saldırılar düzenlerken, atatürkçü, kemalist, hdp'li ve kürtçülerin kolkola girdiğini, dolar yükseldikçe sevinç çığlıkları atıp amerikan muhipliği yaptığını da yazmalı kitaplar.
 • inkilaplarını bilemem ama ilkesi şudur, "her şey pazarlık konusu olabilir".
  örnek okuma parçası olarak da dün öyle deyip bugün böyle dedikleri olabilir.
  (bkz: bir başbakan iki erdoğan)
 • dört adet temel ilkeyi içeren bir ders olacaktır.
  - particilik
  - milletçilik
  - komisyonculuk
  - cemaatçilik
 • -hırsızlık,
  -sahtekarlık,
  -kutuplaştırmak,
  -lüks ve talan,
  -takiye,
  -van minit,
  -fetöcülük,
  -asfalt ve çimento aşkı
  -sadaka kültürü
  -osururken “eyy” demek.
 • (bkz: erdoğan ilkeleri ve ılımlı islam inkılap tarihi)

  biz bunları çook önceden konuştuk genç!
 • . talan nasıl yapılır?
  . kumpas nasıl kurulur?
  . halk nasıl galeyana getirilir?
  . tarikatlara nasıl ayrıcalık verilir?
  . ordu nasıl lağv edilir.
  . tarım nasıl bitirilir? çiftçi nasıl dayanıyor?
  . besiciliği destekliyor görünüp, üç maymun nasıl oynanır?
  . ne zaman yas ilan edilir?
  . dış mihraklar ve oyunlarını nasıl bozdum?
  . vs.
  . vs.
  . vs.
  konu başlıkları.
 • yalan, dolan, hirsizlik, kutuplastirma, ozellestirme, ayristirma, bolme, hainlik vs vs. diye konu basliklari olan mufredata sahip olur.
 • kandırıldık
  ne kandırılmak, ne kandırmak
  dış mihraklar
  uluslar arası arenada sıfır sorun
  sıfırlamak

  görüldüğü gibi pek bir tutarsız ilkelerdir. okuyanlara allah kolaylık versin, üç kuruşluk kafalarını epey karıştıracak .
 • 1. iri olacaaaaz
  2. diri olacaaaz