şükela:  tümü | bugün
  • seçimle başa gelmiş, tarikattan yetişme kurnaz bir siyasetçidir sadece. bugüne kadar yaptığı tüm -yanlışları sıralayacak değilim. sadece bir video vardı işaret etmek istediğim, bir başbakan iki erdoğan diye geçen. insanların "ne güzel müslüman" dediği, islam marjinallerinin onun mitingine gitmenin farz olduğunu ya da erdoğan'ı protesto etmenin haram olduğunu söylediği biri var ortada.

    son zamanlarda yaşanan eylemlerde akp seçmeninin eylemcileri suçladığı noktalardan biri, eylemcilerin oyuna geldiklerini düşünmeleri. zaten bu ülkede kimse fikri için münferid olarak sokağa çıkamaz. illa arkasında biri olması gerek. aslında kimin arkasında kim olduğu belli. bir tarafta destek için kilometrelerce yol yürüyenler, işini, hayatını, her şeyini kaybetme pahasına direnenler; diğer tarafta belediyenin tahsis ettiği otobüslerle, vapurlarla serin serin miting alanlarına taşınanlar, köfte ekmek ısmarlananlar var. aldığı maaş yetmezmiş gibi sadistik arzularını halktan tahsil edenler var.

    başbakanın, en büyük günahlardan kul hakkı yemek ve yalan söylemek konusunda hiç zorlanmadığını görmek çok zor değil. he varsayalım ki islamı temsil ediyor. şöyle de bir şey var yaşlı bir teyzemin çok güzel açıkladığı:

    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/…43117_n.jpg
  • her gittiği yerde islamın yegane savunucusu tribine giren, aslında kendi kendini kandırmaktan öteye gitmeyen sözde bir siyasetçinin kendisini islam lideri sanması.