şükela:  tümü | bugün
  • başlık sınırına takıldığı için değiştirilmiştir. şöyle olacaktı.

"recep tayyip erdoğanın muhtar bile seçilemeyeceği gerçeği"

sevgili romalılar ak partili arkadaşlar hatta caaaaaanım troller

herkes elini vicdanına koysun ve söylesin.
    lütfen önce gözlerinizi kapayın ve hayal edin demokrasisi bizden daha ileride herhangi bir avrupa ülkesinde en küçük artık köy mü olur kasaba mı olur neyse artık orayı yönetecek adaylardan biri çıkıyor ve vaatlerini sıralamaya başlıyor.

-sizlere kıraathane yapacağım, kıraathanede herkese kekler benden.

-ayrıca parkta yapacağım kadınlar siz de orada çocuklarınızla birlikte yatıp yuvarlanırsınız artık.

hayal ettiniz mi?

güldünüz dimi :) seçerler mi sizce böyle bir adayı?

bunlar tarihe not düşülsün lütfen; bu aday insanlardan bu vaatlerle ülke yönetmek için oy istiyor. bu milletle alay etmek değildir de nedir?

peşin edit : şimdi gelip duble yol köprü saçmalığı yapacak trollere şimdiden sesleniyorum. be ey kara vicdanlı onları vatandaştan aldığı vergi ve dışarıdan aldığı borç para ile yaptı, ki alt yapı bir vaat olamaz devletin asli görevidir. vaat dediğin şey senin ülkeni diğer ülkelerden daha ileriye taşıyacak ekonomik, sosyal ve kültürel reformlardır.
  • cumhurbaskanligindan sonra bir insan neden niye muhtarlik icin yarissin.

millet kiraathanelerinin kahvehane olmayacagi aciklamasini yaptirdiniz adama. mala anlatir gibi anlatti affedersiniz. ben olsam utanirdim ama sizde ar damari da yok.

ne kadar basit seylerle orgazm olur hale geldiniz. ve ne kadar ayaga dustunuz oyle ya. muharrem ince de buralari okuyup cikip meydanda trolluk yapiyor.
  • pastahane işine girebilir (bkz: kek adam patriseri)