şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
1530 entry daha
  • katkı vermek istediğim anket.

burdan ahdim olsun; 2 adet öğrenci olan ekşi sözlük yazarına burs vereceğim. bu bursun şartları;

• ortalama minimum 2.00 olan ve bunun altına düşmeyecek,
    • kızlı erkekli ortamlarda takılabilecek,
    • düzenli olarak alkol alabilecek.

o gün bana mesaj atıp bu şartları sağlayabilecek ilk 2 kişi olmanız yeterlidir. sözüm söz.
  • reisin kendi ölmeden, başlık sahibini ve negatif yorum sahiplerini, silivride görecektir orası ayrı olan konu :d

yazarken dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ederim... zira reis-i cumhur, hakka kavuştuğu gün, göreceğiniz şeyler dört duvardan başka bir şey olmayabilir.. o yüzden kurban keserimciler ve fakir doyururumcular 650 milyon kere düşünsün:))

edit: imla.
  • dini terk etsem de iki rekât şükür namazı kılacağım.
  • kendimin yapacağı eğer tabii ömür vefa ederse;

"milletin nasıl ikiyüzlü beyanatlar verdiğine ağzım açık bakmak"

olacak eylem.

sadece başlıktaki kişi için demiyorum, hemen her devlet millet adamı, ünlü, sanatçı için
    yahu nasıl bir ruh hali var sizde!

kimi öldüğü zaman ananız, babanız, çocuğunuz gitmiş, dünyanız yıkılmış gibi haller(sevilenler için),
    kiminde sanki ömrü boyu sadece sizle kişisel hasımlığı varmış gibi sevinçler...

devlet, siyaset adamlarından falan bahsediyoruz burada, seversin, sevmezsin ayrı konu, ama kişisel dünyanız için bu kadar dışarıdan insanlar için böyle incelikli hesaplar,
    sen anan, baban ve dahi hayatında kimler yer kaplıyorsa, onlar giderse ne yaparsın onu düşün!
  • elbette ki dua edeceğiz arkadaşlar. insanlığımızı yitirmeyelim.

şu duayı okuyabilirsiniz.

led bir' vele diştiri
    vela di seau diftiri
    led bir' vele diştiri
    vela di seau diftiri.