şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler) demeden bir düşün kardeş, neden olmasın?

  muharrem ince milyonları arkasına almış geliyor. muhalefet hiç olmadığı kadar güçlenmiş. binlerce kişi türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen muharrem ince'nin mitinglerine akın ediyor. bu sefer inanılmaz bir reaksiyon var iktidara karşı.

  recep tayyip erdoğan ise yorgun, bitkin, canlı yayınlarda sufle almadan, mitinglerde promptersız konuşamıyor. 16 senelik iktidardan sonra bitap düşmüş, omuzları çökmüş bir şekilde muhalefeti eleştiriyor. gergin, halsiz, kendisine senelerdir oy veren insanların çoğunun yavaş yavaş güvenini kaybediyor. ülkenin hali ortada, dolar/euro almış başını gitmiş, kimse mutlu değil, eğitim sistemi çökmüş, ekonomi batmak üzere, üretim neredeyse durmuş...

  benim kendisine tavsiyem seçimlerden çekilmesidir. bıraksın muharrem ince'ye ya da merak akşener'e iktidarı, gitsin kendisine en güzelinden almanya'da bir saray yaptırsın, beyaz sri lanka çayını rahat bir şekilde yudumlasın, yaşlılık yıllarını orada huuuuzuuuur (!) içinde geçirsin.

  evet, ülkemizin geleceği için en iyisi budur.
 • her 3 oydan birini alacağını görürse mümkündür.

  yani %33.3 alırsa.
 • ne saçma başlıklar bunlar ya sanki yaşanmış bir olayı anlatır gibi başlık açıp, “aa bence çekilsin seçimlerden” mi denir kardeş? yani çok demek istiyorsan de yine sen de başlığı “recep tayyip erdoğan’ın seçimlerden çekilmesi gerekliliği” falan yapsaydın bari ya da ne bileyim daha kısa ama haber değeri taşımayan bir başlık olduğu belli bir şeyler de olurmuş.
  ayrıca hayal gücüne, motivasyonuna sağlık be!
 • olsa ne güzel olur be dedirten olay. malesef zor ama.
 • mutlak güç hastalığı nedir bilmeyen yazar beyanı. kime hangi ihale verileceğinden kadınlar kaç çocuk doğurmalı konusuna kadar istediği her konuya karışan birinden bahsediyoruz. seçilmemesi durumunda tüm ayrıcalıklarını kaybedecek.ne yani binlerce koruma yerine 3 koruma ile gezip emeklilikten sonra,akraba, tanıdıkları ve tabi kendisinin de vatana ihanetten terör örgütüne destek olmaya kadar sayısız suçtan yargılanıp marmaris'te domates mi diksin.
  kendini vazgeçilmez zanneden birinden bahsediyoruz.
 • onun için önce hayattan çekilmesi gerek