• tebrik ederiz, güzel bir performans. hapishanedeki yeni arkadaşlarının da beğeneceğine eminim.

düzeltme: emin adımlarla müebbete gidiyor, 2. videosu da gelmiş. şimdi de at yarışına sarmış hahahhaha. yalnız sosyal medya fenomenliğine oynamak yerine rte'nin hoşuna gidecek şeyler söylese devletten güzel bir kadro kapmıştı bile, hayatının fırsatını kaçırıyor.
  • tek kelimeyle muhteşem:)))
  • başarılı. ilk girişinde playback var sandım. özellikle "pilsen", "gitmez" ve "değerli kardeşlerim" aynısının tıpatıpatıpkısı.

o değil de yarın tayyip çıkıp "işte 17 aralık tapelerindeki ses budur" diyebilir. daha kötüsü bu abiye 3, 4 bir şey atıp yalancı şahitlik bile teklif edebilir.

böyle bir şey olmaz diyebiliyorsan sen daha memleketi tanıyamamışsın. neyse susun kimseler duymasın.

edit: büdüt
  • çok başarılı bulduğum taklit. izleyen herkesin aklına gelen ilk iki şeyin "kesin tutuklarlar bunu" ve "tapelerin kılıfı olarak kullanırlar" olması da bir o kadar üzücü. kendi çıkıp demese bile yarın akit'te star'da falan görürüz "hain kayıtlardaki sesin sahibi bulundu!" manşetlerini.
  • ne mallık bu şimdi acaba diye tıklayıp güldüğüm taklittir. başarılı baya. bir de çok iyi devlet bahçeli taklidi yapan samsunlu genç vardı, bir araya gelseler yardırırlar.
  • vay anasını
  • sesini dolandiricilik maksadiyla kullanmamasina sasirdigim sahis.

"alo ben cumhurbaskani recep tayyip erdogan. terorle sonuna kadar mucadele noktasinda ve suriyeli multeci kardeslerimize yardim maksadiyla verecegim hesap numarasina yapabileceginizin en ust seviyesinde katkida bulunmanizi sizden bekliyorum. tamam mi guzel kardesim. hepimiz uzerimize duseni layikiyla yapacagiz."
  • çok güzel bir taklittir , arkasına umarım hakaret davası açılmaz . evet . ülkenin düştüğü durum bu malesef
  • içeride temiz don ve atleti hak eden adam. arkadaşlar hangi cezaevine gittiğini paylaşırsanız sevinirim.
  • sesi görüntüye monte etmişler sandım ilk 10 saniye. gördüğüm en başarılı taklitlerden biri.
hesabın var mı? giriş yap