şükela:  tümü | bugün
  • * demokrasi bir amaç değil araçtır (90'lar)
    * demokrasi bir tramvay gibidir. istediğin istasyonda biner, istediğin istasyona varınca da inersin. (90'lar)
    * hem laik, hem de müslüman olunmaz. ya laik olacaksın. ya da müslüman. (90'lar)
    * tutturmuşlar laiklik elden gidiyor diye. yahu millet istedikten sonra tabii elden gidecek. (90'lar)
    * türkiye'nin yarınında artık kemalizm'e, benzeri rejimlere yer yoktur. (90'lar)
    * elhamdulillah şeriatçıyız. (21.11.1994 milliyet)
    * yılbaşına karşıyım. (19.12.1994 sabah)
    * ben tekkeye değil dergaha gittim. (22.1.1997 gözcü)
    * ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok.(12.5.1994 hürriyet)
    * 10 kasım'da yaygara kopartıldı. (14.11.1994 hürriyet)
    * içki yasaklansın. (1.5.1996 hürriyet)
    * istanbul'u medine yapacağız. (akis)
    * bütün okullar imam hatip yapılacak. (17.9.1994 cumhuriyet)
    * ben istanbul'un imamıyım. (8.1.1995 hürriyet)
    * mayo reklamı şehvet sömürüsüdür. (6.3.1996 hürriyet)
    * milli piyango zulumdür. (29.9.1994 hürriyet)
    * taksim'deki caminin temelini inşallah atacağız. (1.7.1994)
    * cumhurbaşkanı'nın imam hatipli olacağı günler yakındır. (5.2.1996 akit)
    * sarık operasyonu çok komik. (15.5.1995 sabah)
    * yeşil (kaldırım rengi) medeniyettir. (25.6.1994)
    * ben, meclis'in dua ile açılmasından yanayım. (8.1.1996 milliyet)
    * imamlar da nikah kıysın. (9.5.1995 milliyet)
  • r.ç. : ama öldü efendim
    rte: bilmem
  • - demir bilyeler atan bu kişinin kaç yaşında olduğunu polis nereden bilecekti?

amman yaşa dikkat, tutuyorsa öldürmek zaten polisin hakkı, tutmuyorsa da sorun değil, büyük usta hepsini aklar...
  • van minüt
  • önce bop' eş başkanı olması ile övünüp, sonra (aynı program içinde van münüt sonra) ben böyle bir şey asla söylemedim demesidir. (belki görüntüler montajdır, fak yu faiz cephesi.)
  • ağzından çıkan her bir kelime. her biri tarihe geçecek ve benim ve alt soyum tarafından her daim hatırlanacaktır, iyi manada olmasa da hatırlanacak ve unutulmayacaktır.
  • bu memleketin toprakları üstünde yatırım yapan ecnebiler, burada mal bir milletin topraklarındasınız. sizler yandaşlarımla yan yana, koyun koyunasınız. uzak diyarlardan kocalarını işe gönderen bacılar! kendinize yeni kocalar bulun. kocalarınız bizim bağrımızdadır, huzur içindedirler ve huzur içinde bol bol kazanacaklardır. onlar bu topraklara yatırım yaptıktan sonra artık bizim kocalarımız olmuşlardır.