• chp eskişehir milletvekili süheyl batum'a göre, türk ceza kanunun 306'ıncı maddesince ve vatana ihanet , kalpazanlık suçlarından olacak yargılama.

devamı için
  • (bkz: yüce divan)
  • aihm ile mümkündür.
  • bu süreçte kendisine en büyük düşmanlığı şu anki şakşakçıları, goygoycuları, dalkavukları, vb. yapacaktır. evet, bir gün gelecek bugünün hüloğcuları beyazıt meydanında tayyip erdoğan maketleri asıp kesecekler. yavşak jöleliler ve badileri de bu milletin insanlarından ve onların çocuklarından özür dileyip ekranlarda gözyaşı dökecekler.

ahanda buraya yazıyorum.
  • yargılanabilmesi için yine meclis kararı gerekiyor.
  • siz yazmaya devam edin böyle başlıklara anasını satim ondan sonra 24 haziran gecesi oturup yine niye kaybettik diye oturup düşünürseniz bu ve benzeri başlıklar aklınıza gelsin. arkadaş hakkaten sinirden kendimi ..kecem yeminle. anlatıyoruz anlatıyoruz ama anlamıyorsunuz! şu anda ciddi anlamda kafası çok karışık bir akp seçmen kitlesi var ve inanın sandık herşeye gebe ama o seçmen bunun gibi başlıkları görünce rte den sonra sıranın kendisine de geleceğini düşünebilecek potansiyelde bir seçmen. bu başlığı gördükten sonra "aman abi aç kalalım yeter ki ama bu layikler bizi asarlar veya en iyi ihtimalle mapuslarda çürürüz.." diye düşünecek. devam amk böyle devam!

tanım: türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı' nın hukuki durumu hakkında ortaya atılan bir iddia.
  • fetöcü orospu çocukları ve yancılarının ıslak rüyası.
  • erdogan lahey'de yargilanacak. su anda dunya turklerin fosfor gazi kullandigini konusuyor. ayrica isid'a giden mit tirlari meselesini simdilik konusmuyorlar ama vakti gelince yuzune carpilacak o dosya.
  • ancak ve ancak, yüce divanda yargılandığı vakit kabul edebiliriz, aksi durumda yargılanan erdoğan değil, türk devletidir, kabul edilemez.
hesabın var mı? giriş yap