şükela:  tümü | bugün
  • eyvallah aktrol kardeş bizi aydınlattığın için..böyle bir şeye ihtiyacımız vardı .
  • evet somada madenci yakınına yumruk atarken 13 yaşındaki ölmüş çocuğu yuhlatırken yüreğinin güzelliğine şahit olmuşluğum var.
  • alakası bile yok. yıllardan beridir bu filistin konusunda böyle bir politika geliştirdi bu adam, kendini dış politikada kurduğu ilişkilerde buna göre yönlendirdi üstüne üstlük 15 temmuz gibi bir olay geçti başının üstünden. bu adamın yaptığı yalnızca koltuğunu korumaya çalışmaktan başka bir şey değildir, seni beni umursadığı falan yok anlayacağın ya da vicdanı falan olduğu. vicdanı olan adam gezi parkı zamanında da gösterirdi bunu. ona karşı olanda onun tebaası, onun destekçileri de. ne 2. abdülhamid ne de erdoğan bunu fark edemiyorlar ve tıpkı abdülhamid gibi erdoğan'ın da sonu gelecek ama işin kötü tarafı ne biliyor musun? öyle iğrenç korku rejimleri ve böl-parçala-yönet mantığıyla yola çıkan adamlar ki bunlar, onlardan daha iyisini yapabilecek olanlar kısa zamanda gelmeyecekler. olan tabii arada ülkeye oldu, o ayrı mesele. akp, türkiye'nin 15 yılını değil en az 50 belki de 100 yılını çaldı. üzülürüm üzülürüm buna üzülürüm işte.
  • yüreğini sikeyim
  • ben de aşık olduğum zaman böyle oluyorum canım sevdiğim insanı kendimden uzaklaştırıyorum (senin oy vermemen gibi) üzülme aşkın geçince içindeki bu buhran da geçer.

(bkz: hayırlı forumlar)
  • en güzel akp güzellemeleri akp'li değilim diyerek yazılır. kalbi güzel de o yüzden gezi parkı'nda normal protestoda bulunan gençlerin ölüm emrini verdi. kalbi güzel olduğu için mi halkının çoğunluğu açlık çekerken kendine milyar liralık saraylar yaptırdı. kalbi güzel olduğu için mi korumalarına, harcamalarına, çevresindekilere, yandaşlarına milyarlarca lira harcadı da 200 lira borcu olan vatandaşın gırtlağından getirdi. tayyip olsa olsa ümmetçidir, ondan da bizim ülkemize hayır gelmez.