şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince'nin rte için söylediği söz. ustalık döneminde olduklarını söyleyen rte için de uygun bir ifade sanıyorum ki.

“4 4 4 kanunundan 20 milyar dolar yolsuzluk yapacaklar demiştik. 'haram yiyecekler' demiştik. 'çocuklarımıza verilecek bilgisayarlar üzerinden yolsuzluk planlıyorlar' demiştik. 'kamu ihale kanunu'nun dışına çıkarıyorlar, burada büyük rant var, burada büyük haram var' demiştik. 20 milyar doları vatandaşın cebinden almaya başladılar dün itibarıyla. yani recep usta artık haram ve zamla anılır oldu. sloganı da herhalde şöyle olacaktır: durmak yok, yolmaya devam.”

http://haber.gazetevatan.com/…oldu/440517/9/siyaset
  • ahahahhaha ya şanssız çocuk. her yer midyeci recep ustayla ilgili entry dolu.
    neyse efendim tanımlamak bana kısmet: şahsiyet dizisinde deva karakterini canlandıran oyuncu.
    kendisinin yurtdışı geçmişi var mı yok mu merak etmekteyim zira avustralyadan gelen karakteri inanılmaz iyi oynuyor. avrupai bir havası var. daha ilk bölümde sadece hafif bi göründüğü sahnede bile dikkat çekiciydi. yakışıklı uzun boylu karakteristik konuşması olan geleceğini merakla gözlemliyeceğim bir oyuncu kendileri.
  • şahsiyet dizisinde “deva” karakterini canlandıran genç oyuncu. genç yaşına rağmen oyunculuk için çok emek verip çok çalışmış bir çocukcağız. kuzenim kendisine ders veriyor o vesileyle ne kadar çabaladıklarına şahidim. umarım harika bir çıkış yakalar.

edit:imla
  • beşiktaşlı futbolcu atınç nukan'a çok benzettiğim oyuncu.
  • yahu bir tek ben görüyor olamam, bu nasıl bir benzerliktir diye hayretlere düşürten oyuncu (bkz: faye reagan)
  • ses tonu güzel.