• hassascilt.com kapaninca dustugum boslugu kapatacak gibi gorunen site. ilgili, hizli, nazik.
  • bıraz cekınerek sıparıs verdıgım fakat cok memnun kaldıgım dermokozmetık urunler satan sıte.hizli gonderiminin yani sira bir suru tester koymuslar yanina ustelik cilt tipime uygun testerlar.aldigim urunleri dikkate alarak tester yollamislar.bravo dogrusu:) hep boyle kalmasi dilegiyle yeniden alisveris yapacagim sitedir.
  • dun alışveriş yaptığım ve gerek hızlı gönderimi, gerek orijinal ürünleri, gerekse göndermiş olduğu küçük süprizleri ile kalbimi kazanmış site.
    edit: bir de babe satsa tam süper olacak.
  • biodermanin jellerini sordugum tum eczanelerden daha ucuza satan, iki gunde bana teslim eden ve kutunun icinde bir suru guzel numune gonderen site. gozume girdi. kendisiyle munasebetimiz surecek bu gidisle.
  • poliform ışık erüpsiyonu tedavime istinaden doktorumun temizleme ve güneş koruma için önerdiği biaderma laboratuvarı ürünleri (sebium temizleme jeli, photoderm yüz güneş kremi ve photoderm vücut güneş kremi) için anlaşmalı marka eczanesinden 264 tl talep edildi, bunun üzerine internette küçük bir araştırma yaptım ve bu siteye ulaştım. ekşi sözlük yorumlarına güvenerek siparişi çarşamba günü 13:30'da aciliyet ricası ile 264 tl yerine 180 tl'ye oluşturdum. perşembe günü saat 13:00'de ürünler elimdeydi. şahane yapılmış bir paket ile geldiler, çalkalanmasınlar diye sabitlenilmiş ürünler paketin içine (ki daha önce böyle ince düşünceli paketleme yapan bir firma görmemiştim). aynı zamanda da 1 adet hassas ciltler için photoderm after sun orjinal boy ürün ile plaj çantası koymuşlar kutunun içine. ek olarak sebium temizleme jeli 500 ml 1 alana 1 bedava kampanyasındaymış ve eczane tekil ürüne istinaden 264 tl hesap çıkartmıştı.
    çok memnun kaldım. müşteri hizmetleri de çok aydınlatıcı ve yardımcı sipariş sürecinde. gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir online mağazalar içinde ilk sırada artık benim için.
  • bir burası bir de lensmarket müşteri memnuniyeti çok yüksek internet üzerinden satış yapan firmalar. 4 yıldır alışveriş yapıyorum ve memnun olmadığım tek bir siparişim olmadı. aldığım hiçbir ürünün son kullanma tarihi yakın değildi, oldukça sağlam paketlenmişti ve hızlı kargolanmıştı.

şu anda tek sorunum kur nedeniyle muhtemelen fiyatların aşırı artmış olması, az önce baktım ve ufak çaplı bir kriz geçirdim. son siparişimdeki fiyatları kontrol ettim. mayısta annemle beraber toplu sipariş vermişiz, bu güne kadar net yüzde 50 zam var hemen her üründe. sakinleşip ekranı kapattım. kendimi topladıktan sonra karar vereceğim. *
  • dün ilk kez alışveriş yaptığım site. siparişin her adımında bilgilendirmeleri ve titiz davranmaları güven verici. ayrıca çok cömertler, 3 parça ürün aldım 8 parça geçti elime:) üstelik bunlardan biri sensibio h2o, cilt tipimi tahmin edemedikleri için sanırım ne olur ne olmaz diye hassas cilt için olanını göndermişler. tereddütsüz alışveriş yapabilirsiniz, ben çok sevdim bu işi :)
  • memnun etmiş sitedir kendisi. dün 11.00 gibi verdiğim sipariş bugün 10.00'da geldi. 2 parça ürün almıştım, yanına 4 parça farklı farklı tester 1 tane de 100 ml'lik bioderma jel temizleyici olmak üzere 5 parça ürün hediye etmişler. vallahi şahaneler.
  • okuduğum güzel yorumlardan sonra uzun süredir sipariş vermek istediğim ve çok memnun kaldığım site. sonunda 2 gün önce siparişimi verdim(5'ten sonra) ve bu sabah kargom geldi. gerçekten çok güzel ve özenle paketlemişler her bir ürünü. ve tabi tester konusu da var. paketi açar açmaz ürünler kontrol ettikten sonra hemen testerlara baktım ve toplamda 6 tane tester (5 tüpte krem ve 1 tane de 250ml bioderma h2o koymuşlar.) gerçekten çok mutlu oldum bu sayede yeni ürünler tanıyorum. ürünlerin son kullanma tarihlerine de baktım ve hepsi de gayet iyi durumdaydı(en erkeni 2017nin ortalarında bitiyor). zaten fiyatları da çok uygun ve siparişinizin durumu hakkında mail ve mesaj atıp bilgilendirme yapıyorlar. bana göre tek sorunları ürün seçeneklerinin diğer sitelere göre daha az olması ama zamanla hallederler herhalde onu da. çok memnun kaldım umarım hep böyle devam ederler.
  • hiç zahmet çıkarmayan, gayet nazik bir müşteri hizmetleri olan, aldığınız ürünlere göre hediye jesti yapmayı seven, türkiye için standart üstü bir e-alışveriş sitesi. nezaket ve ilgi her kapıyı açıyor, her ticaret mensubunun buradan ders alması gerekir.
hesabın var mı? giriş yap