1. var olmayan haplardır.
  (varlar ama etik açıdan yanlış olduğu için isimlerini yazmak doğru olmaz.)
  tabi kasılırsa var edilebilir. çareler tükenmez bir yerde...
  şöyle ki; kurutulmuş papatyayı ve melissayı rakıyla haşlar sonra tekrar kurutursunuz. ardından elde ettiğiniz kötü kokulu ot karışımını sıkıştırıp hap şekline sokarsınız. işte o zaman satın almış olduğunuz otlardan ve rakıdan reçetesiz hap elde etmiş olursunuz.
  ( {uktecinin notu: arkadaşım yazın nan} bak güzel kardeşim ; her ne yapmaya çalışıyorsan vaz geç. gittiğin yol hak yolu değil. bunu bilesin. )
 2. bazi oksuruk suruplari ve antihistaminiklerin ile tylol hot turevi grip ilaclarinin insani derin bir uyuklama haline sokma durumlari vardir, gece gunduz ayirmadan.
 3. sole ilik bir ayran bu isi basariyla gerceklestirebilir.
 4. artık pek kullanılmayan bir antidepresan olan laroxyl'de yol açtığı uzun uyku marotonları nedeniyle bu kategoriye dahil edilebilir.
 5. bu kategoriye sokulabilecek oldukça etkili bir ilaçta - esasen diğerleri gibi bir antidepresan olan - tovlondur... 10 (30 tane) ve 30 (14 tane) mglık haplar halinde kutusu 9-10 ytl civarında bir fiyata satılan bu ilacın etki gösterdiği dozaj kişiden kişiye değişebilir. ancak kendimden bir örnek verecek olursam 30 mglıklardan bir tanesinin beni - hele de o gün biraz yorgunsam - minimum 14-15 saat, ortalama olarak 17-18 saat süren bir uyku sürecine sokmayı rahatça başardığını söyleyebilirim. bunun dışında herhangi bir yan etkisi - ki buna çeşitli antidepresanlarda görülebilen bağımlılık yapma tehlikesi de dahildir - yoktur, oldukça rahat bir biçimde kullanılabilir; önerilir...
 6. valerian

reçetesiz satılan uyku hapları hakkında bilgi verin