• var olmayan haplardır.
    (varlar ama etik açıdan yanlış olduğu için isimlerini yazmak doğru olmaz.)
    tabi kasılırsa var edilebilir. çareler tükenmez bir yerde...
    şöyle ki; kurutulmuş papatyayı ve melissayı rakıyla haşlar sonra tekrar kurutursunuz. ardından elde ettiğiniz kötü kokulu ot karışımını sıkıştırıp hap şekline sokarsınız. işte o zaman satın almış olduğunuz otlardan ve rakıdan reçetesiz hap elde etmiş olursunuz.
    ( {uktecinin notu: arkadaşım yazın nan} bak güzel kardeşim ; her ne yapmaya çalışıyorsan vaz geç. gittiğin yol hak yolu değil. bunu bilesin. )
  • bu kategoriye sokulabilecek oldukça etkili bir ilaçta - esasen diğerleri gibi bir antidepresan olan - tovlondur... 10 (30 tane) ve 30 (14 tane) mglık haplar halinde kutusu 9-10 ytl civarında bir fiyata satılan bu ilacın etki gösterdiği dozaj kişiden kişiye değişebilir. ancak kendimden bir örnek verecek olursam 30 mglıklardan bir tanesinin beni - hele de o gün biraz yorgunsam - minimum 14-15 saat, ortalama olarak 17-18 saat süren bir uyku sürecine sokmayı rahatça başardığını söyleyebilirim. bunun dışında herhangi bir yan etkisi - ki buna çeşitli antidepresanlarda görülebilen bağımlılık yapma tehlikesi de dahildir - yoktur, oldukça rahat bir biçimde kullanılabilir; önerilir...