şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hırs küpü olan world of warcraft oyuncusu. adamın kaybetmeye tahammülü yok. kaybedince öfkeden çıldırıyor.

  çok iyi pvp yapar wow'da. en son rogue oynarken gördüm twitch'te.

  140 k takipçili twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.
 • world of warcraft ta oyunu birakmadan onceki yaklasik 12 sezonun hepsinde rank 1 title i almis olup, hydra nin onunde, istatistik bakimindan oyundaki gelmis gecmis en iyi pvp'cidir. kendisi rogue oynamakta.

  efsane olmus videosu icin: reckful 3
 • über romantik, idolüm olan adam.

  lan siz hiç şarap şişesi, kadehi yanında olan gnome rogue gördünüz mü? aha herif bu, müzik zevki olsun, kafasındaki beresi olsun, yetenek abidesi, rank 1, şiir gibi pvp yapan herif.
 • kendisi perma-banlanmistir. account sharing yaptigi icin. sanirim izleyicilerinden biri, al benim ret-paladini oyna diyor. bu da oynuyor. bu yuzden kendisi de banlaniyor.

  arti olarak ev arkadasi kendisinin arena buddy'si resto-druid sodah'da banlanmistir ayni sebeple. tum wow camiasi #freereckful hashtag'iyle yardiriyor.
 • bir kaç gündür yayınlarında banının açılmasını istediğini belirtiyordu ve buna yönelik geçen günlerde mail atmıştı. fakat açılmayacağına dair standart bir maille dönüş yapılmıştı. dün yayında ağladığını görünce, twitch'te samimiyetine inandığım tek kişi olan byron'ın banı açılsın diye bir başka yayıncı olan andy'den destek geldi ve ban açılırsa dövme yaptıracağını belirtti.
  umarım banı açılır da yayında mutluluktan ağladığını görürüz 11+4 reis.