şükela:  tümü | bugün
  • #ön not: öncelikle belirtelim,oyunun tüm sorunları çözülmüştür. red alert 2 ve yuri, windows10, win8 ve win7' de sorunsuz çalışmaktadır. oyun kurulumu ve ayarlar ile ilgili ayrıntılı resimli anlatımı,aşağıda linkini verdiğimiz kanal girişinde bulacak ve %100 oynayacaksınız. (bir çok yerde çözüm arayıp bulamayan arkadaşlara ilaç gibi gelecektir)

#multiplayer takım oyununu seven, 4v4- 3v3 - 2v2 maç yapmayı arzu eden arkadaşları mutlaka gruba bekliyoruz.7/24 bol yerli oyuncu mevcuttur.

#giriş : buradan

konumuza yorumlarınız ile katkıda bulunursanız memnuniyet duyarız.

kanalımızdan foto1: 56 online
    4vs4 karşılaşma videomuz: izleyin
    yedek link foto: 56 online
    foto 2: foto
    foto 3: kanal
  • ohaaa uvvvvv neredeydiniz arkadaş siz bu zamana kadar?

durun mausumu klavyemi alıp bende geliyorum :))
  • bu haftasonu uğramayı düşündüğüm topluluk
  • oyunun windows 8 ve 10 üzerinde nasıl çalıştırılacağına dair destek te veriliyor. saldırın :)
  • ulan bi ara red alert vardı bee yoksa rome total war mı indirsem derken gözlerimi aydınlattınız ! tez zamanda sizinleyim =)
  • yıllardır aradığım topluluk
  • kadim hamachitürk günlerinden bir dostun davetiyle haberdar olup kurulmasına sevindiğim, ancak hayatımın silah altında olan dönemine denk gelip sonbahar'a değin oynayamayacak olmamdan ötürü üzülmeme sebep olan topluluktur.

inşallah uzun zamanlar aktif kalır...
  • şu anda iş yoğunluğundan aktif olarak katılmam mümkün olmasa da fırsat bulduğumda aralarına katılacağım, katılmadan önce de form tutacağım topluluk. yoksa şu andaki halimle muhtemelen en sık duyacağım ses “unit lost“ olur.

bunu görüp de heroes 3 için aynısını kurmayı düşünen yazarlar olursa bence onlar da ellerini korkak alıştırmasınlar.
  • dört beş akşam önce oynanan oyunda takımımın el freni olduğum için girmeye utandığım uygulama.

ne bileyim beyler, ülkemde tanklar yürüsün istemiyorum. onun yerine barracks'lardan mühendis yetişsin dedim, kötü mü ettim?