şükela:  tümü | bugün soru sor
  • #özet: red alert 2 ve yuri'yi multiplayer oynuyoruz.tüm oyuncularla bir arada olduğumuz kanalımıza giriniz.her gün toplanıyoruz,oyun ve tüm bilgiler burada.lütfen linki tarayıcıda açınız: https://discord.gg/6xqfndq

#not: windows10 'da görülen siyah ekran ve [alt-tab] problemlerinin hepsini çözdük,oyun sorunsuz çalışıyor.özel resimli anlatımı kanal girişinde bulacaksınız.
    usta veya acemi olmanız önemli değil,hepinizi bu güzel ortama bekliyoruz.

kanalımızdan görüntü: 56 online
    ------------------------------------------------
    #ana konu: merhaba arkadaşlar..sözlükte efsane oyunumuz red alert 2 & yuri ile ilgili büyük bir oyuncu kitlesi olduğunu görüyorum..aramızda oyunseverler den oluşan "red alert 2 ekşi sözlük grubu" kurduğumuzu haber vermek istedim..her akşam toplanıp oynuyoruz..çok zevkli geçiyor..sözlükten bayağı rağbet gördük ve gelenler oldu..nostalji severlerin yoğun talebi üzerine siz değerli oyunculara da haber vermek istedik..tamamiyle yerli oyuncular ile oynuyoruz..kanalımızda hergün 60 oyuncu online oluyor..prof.değiliz ve amatör ruhla yeni oyunculara bu efsaneyi sevdirmek ilkesi ile oynuyoruz..tabiki usta oyuncuları da bekliyoruz..oyunu elinde mevcut olmayanları da unutmadık,aşağıda verdiğimiz kanal linkimizde tüm bilgileri kolayca bulacaksınız.

not1: oyun artık windows10 ve windows8 de sorunsuz çalışıyor..tüm problemleri çözdük ve herkese yardımcı oluyoruz..özel videolu anlatım hazırladık..10 dk.içinde oyundasınız.

giriş: toplanma yerimiz olan red alert 2 discord grubumuza buradan direk ulaşabilirsiniz.(linki tarayıcıda açınız): buradan

ilginiz için şimdiden teşekkür ederiz..mesajlarınız ile, bu güzel oyunun unutulmaması adına grubumuza destek olacağınızı düşünüyoruz.

sorularınız da olursa kutuyu yeşillendiriniz,memnuniyetle cevaplayacağız.

edit: kısa sürede çok olumlu geri dönüşler aldık..yorumları ile motive ederek bizleri heveslendiren değerli yazarlara ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

kanalımızdan görüntü: 56 online
    foto 2: foto
    foto 3: kanal
  • ohaaa uvvvvv neredeydiniz arkadaş siz bu zamana kadar?

durun mausumu klavyemi alıp bende geliyorum :))
  • bu haftasonu uğramayı düşündüğüm topluluk
  • oyunun windows 8 ve 10 üzerinde nasıl çalıştırılacağına dair destek te veriliyor. saldırın :)
  • ulan bi ara red alert vardı bee yoksa rome total war mı indirsem derken gözlerimi aydınlattınız ! tez zamanda sizinleyim =)
  • yıllardır aradığım topluluk
  • kadim hamachitürk günlerinden bir dostun davetiyle haberdar olup kurulmasına sevindiğim, ancak hayatımın silah altında olan dönemine denk gelip sonbahar'a değin oynayamayacak olmamdan ötürü üzülmeme sebep olan topluluktur.

inşallah uzun zamanlar aktif kalır...
  • şu anda iş yoğunluğundan aktif olarak katılmam mümkün olmasa da fırsat bulduğumda aralarına katılacağım, katılmadan önce de form tutacağım topluluk. yoksa şu andaki halimle muhtemelen en sık duyacağım ses “unit lost“ olur.

bunu görüp de heroes 3 için aynısını kurmayı düşünen yazarlar olursa bence onlar da ellerini korkak alıştırmasınlar.
  • dört beş akşam önce oynanan oyunda takımımın el freni olduğum için girmeye utandığım uygulama.

ne bileyim beyler, ülkemde tanklar yürüsün istemiyorum. onun yerine barracks'lardan mühendis yetişsin dedim, kötü mü ettim?