şükela:  tümü | bugün
  • light red bulldur. sekersizdir. tadi ayni coke lightta oldugu gibi "sakarin"i andirmaktadir.
  • cok yakinda turkiye pazarinda olacaktir.
  • rengi de içeriği gibi light olan red bull. vitrinde aylarca satılmadan bekleyip rengi solmuş gibi duruyor.
  • şekersiz fanta veya sprite'a kıyasla tatlandırıcısı rahatsız etmeyen, işe yarayan enerji içeceği. spordan önce değil de masabaşında çalışırken kıç büyütmemek için ideal.
  • final döneminde kilosuna dikkat eden öğrenciler tarafından tüketilir, başka zaman da dokunulmaz kendisine.
  • yakında piyasadan kalkacak, yerine başka bir ürün gelecektir.
  • tadı normal redbull'un yanına yanaşamaz ama normalinde de o kadar fazla şeker var ki kardeşim... nispeten daha kötü tadına rağmen sugar free tercihimizdir. sugar-free de olsa her türlü burn ve türevlerinden çok daha lezizdir yine de.
  • 100 ml'de 3 kalori, 8 mg niasin, 2 mg pantotenik asit, 2 mg b6, 2 mg b12 vitaminlerini bulunduran şekersiz redbull. normal satılan boyutları 250 ml işte nerdeyse 2 katı olduğunu düşünebiliriz.

ama nedense hala bana aşırı derece de tatlı geliyor sanırım içerisinde ki asesülfam k, aspartam tatlandırıcılardan kaynaklı. karamel renklendiricisinden de olabilir diye düşünmüyor değilim. saf redbull yapın kardeşim bu bile tatlı ya. ya da ben tatlı sevmiyorum diye abartıyorum. genel olarak şu yaban mersinli hariç hepsi bebe şurupları tadında olduğu için hiç beğenmiyorum ama velhasıl ayakta tutuyor kardeşim yapacak birşey yok.
  • bugünlerde hiçbir yerde bulunamayan içecek.