• rengi de içeriği gibi light olan red bull. vitrinde aylarca satılmadan bekleyip rengi solmuş gibi duruyor.
  • final döneminde kilosuna dikkat eden öğrenciler tarafından tüketilir, başka zaman da dokunulmaz kendisine.
  • tadı normal redbull'un yanına yanaşamaz ama normalinde de o kadar fazla şeker var ki kardeşim... nispeten daha kötü tadına rağmen sugar free tercihimizdir. sugar-free de olsa her türlü burn ve türevlerinden çok daha lezizdir yine de.
  • 100 ml'de 3 kalori, 8 mg niasin, 2 mg pantotenik asit, 2 mg b6, 2 mg b12 vitaminlerini bulunduran şekersiz redbull. normal satılan boyutları 250 ml işte nerdeyse 2 katı olduğunu düşünebiliriz.

ama nedense hala bana aşırı derece de tatlı geliyor sanırım içerisinde ki asesülfam k, aspartam tatlandırıcılardan kaynaklı. karamel renklendiricisinden de olabilir diye düşünmüyor değilim. saf redbull yapın kardeşim bu bile tatlı ya. ya da ben tatlı sevmiyorum diye abartıyorum. genel olarak şu yaban mersinli hariç hepsi bebe şurupları tadında olduğu için hiç beğenmiyorum ama velhasıl ayakta tutuyor kardeşim yapacak birşey yok.
  • tadı benim için normal redbulldan çok daha iyi olan içecek. koli olarak almak istiyorum ancak nasıl temin edebilirim bilmiyorum :(

bulmak çok zor. bulduğunuzda genelde son kullanma tarihi geçmiş ya da geçmek üzere oluyor. pek satılmadığı için, umarım satıştan kaldırmazlar
  • az önce 250 ml'sini 4,49'a satın aldığım ürün. ekonomi süper maşallah.
  • yağlı karaciğerde tercih edilmesi gereken redbull çeşidi.
  • geçenlerde bir alıp deneyeyim dedim bağımlılık yaptı nane.

bi bu bi de nescafe ice americano. şekersiz hayatı benimsedik.
  • sekersiz olmasi zaten bir avantajken genel olarak icimi de normal redbulla göre daha hafif geliyor bana,yazin tercihe göre limon dilimi ve buz kombosu yapilabilinir.
hesabın var mı? giriş yap